Saçtan Bit Nasıl Temizlenir?

yha bence biraz uğraşınca oluyo çünkü bndede vardı anamın dizine oturdum temizledi bnm bitti bide eczaneden ilaç alıp sürdük bnde bitti valla ama sabir işi kolay gelşin :)

ya bnmde kafma bit bulaştı ama daha yeni bulaşmıştı annem saçıma gaz yağı döktü sonra geçti dar tırnaklı bir tarakla saçımı taradım birkç gün sonra saçıma yne bit bulaştı oda bi taneydi :/ şmdi saçm kaşınıo ama tarıorm ve annm kafama bkıo hç bişi yoq saçıma sadece kepek vr :/

çok iyi sonuç denemenizi tavsiye ederim sirkeyi tüm kafanıza pamuk yardımıyla yayın sonra saçlarrınızı da sirke ile ıslak hale getirin.15 Dakka bekledikten sonra yıkayın,durulama suyuna azıcık sirke koyn durulayı .Bu işleme 2 günde bir tekrarlayın kesin çözüm sirkelerdende kurtulmuş olursunuz.

yha basımda bit var :( ne yapcam yaaa cok kasınıo sikcem ilaç mı kullanıyım ? :( yardım edinnnnnn

Yaa ben anlamıyorum bazı kişilerde bit olduğu halde hiç önemsemeyen insanlar var nasıl oluyoda bu kadar rahat davranıyolar anlamıyorum Zaten o kişiler yüzünden geçiyo ya başbelası bit!! :( Nasıl Kurtulucamm ? :'( Hala aklım almıyo ya düşünsenize kafanızda karınca kadar bir varlık yaşıyo ıyyyy ve günden güne kafanızdaki kanı emerek yaşıyo temizlenmediği sürece yaşıyolar..

ya çok zor çok kaşımdırıyomuş allah kolayluk versın gaz yagı işe yayar zannediyodum ama yaramıyomuş :(

Geri