SAFFRON GOLD GEL -inceltici ve sıkılaştırıcı

papatya_baharında

Yeni Üye
Üye
SAFFRON GOLD GEL -inceltici ve sıkılaştırıcı
saffron gold jel gold jel saffron gel kullannanların yorumlarını istiyorum

Gün geçmiyor ki bir ürün çıkmasın özellikle kadınların mart nisan ayından hatta şubattan önce bölgesel olarak incelmek istemeleri ortada. Yaz aylarında en güzel görüneyim diye saçma sapan ürünlere para veriyorlar üstelik sağlık bakanlığı tarafından onaylı mı değil mi bende bilemiyorum. ben de bir ürün buldum bu saffron gold gel olayı var arkadaşlarım bunlardan içinizde kullananlar var mı gerçekten bölgesel olarak inceltiyor mu.

Acil kilo vermek için bölgesel şekilde incelmek için kullanabileceğim başka bir ürün var mı tavsiye edebilir misiniz ?

Güzel olmayan yani beğenmediğimiz ürünleri iade edebiliyor muyuz bana bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlarım. Sizler ne kullanıyorsunuz. Bu ürünü kullananlardan yorum alabilir miyim lütfen ?

1290461642647__01897_thumb.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
gold jel

benimde bir arkadaşım kullanıyor 2 haftadr baya memnun.belinden 7cm incelmiş.bende almayı düşünüyorum ama bende de böyle etki edermi diye düşünmüyo değilim:D

Saffron gold jel

Merhabalar 5 gündür kullanıyorum bende, bacaklarımın üst kısmı 4 cm inceldi.bu zamana kadar gördüğüm işe yarayan tek ürün desem yeridir.

Vallahi şu sıralar ürün üçyüz tl üzerinde satılıyor bilmiyorum ben kullanmadım kullanmayı düşünüyorum ama başka yorum atacak var mı​

saffron gold gelle basenlerimde bir hayli incelme oldu.iyiki bu ürünü kullanmışım

yeni bir kampanya başlatmışlar saffronla birlikte dermokil maske ve yuda şampuanda veriyorlarmış...

bu süper kampanya alacak olan arkadaşlarıma duyrulur.Ablamda kullanmayı düşünüyor ,onun ölçülerini not alacagım bukez yazarım sizlere... eski pantalonlarımın içine gire bilmek süperrrr:tik:

gold gellllll

bende basenlerimde kullanıyorum ilk 3 gün incelme olmadı fakat baya toparladı bölgeyi 8. günümdeyim toplamda 5cm inceldi basenlerim ne diyeyiimmm bunada şükürr

dogru mu

arkadaşlar bu jel gerçekten etkili mi bende almak istiyorum ama biraz pahalı dogrusu param boşa gider mi diye çok düşünüyorum lütfen gerçekten kullananlar yorum yazsın

gerçekten etkili bir ürün demekki deneyimlerinize bakılırsa arkadaşlar:D

Son düzenleme:
Geri