SAFFRON GOLD GEL -inceltici ve sıkılaştırıcı

bana pek inandırıcı gelmiyor
niye hep misafir melekler iyi oldugunu savunuyorr

Sevgili papatya_baharında; ürün hakkında gayet güzel açıklama ve tanıtım yapmışsınız buraya kadar amenna... Zira size çok daha fazla tolerans tanımıyacağım...

İlgili ürünü istediğiniz kadar tanıtabilir, yorumlar alabilirsiniz, fakat konu içersinde lütfen bir başka sitenin linkini vermeyin!!!
Zaten, isteyen o ürünü googleden istediği gibi bulur ve yine istediği gibi spariş verir.

Gereken düzenlemeler tarafımca yapılmıştır. Bir daha olmamasını diliyorum.

Sevgilerimle...

M.M Yönetimi

RüYaM

bana pek inandırıcı gelmiyor
niye hep misafir melekler iyi oldugunu savunuyorr

aynen oyle bu urunler satıcılarıdır arkadaslar kesınlıkle mısafırlere ınanmayın ben solıyım yanı bugune kadar hıc duyulmamıstı extra jel cıktı parıs hılton kullanıo dedıler ona hıc benzemeyen salk bı kız resmı koyup elıne ekstra jel tuttrdular ...sacmalık ya ıcınddekı seyler ıcındekı seylerde hep aynı.... en guzelı aktardan dogal yaglar.

gold gel

canım bnde 2 haftaya yakın zamandr kullanıyorum fakat ben gayet memnun kaldım..göbek bölgemde kullandım toplamda 6cm inceldi.sende neden incelme olmadıki demekki bünyeden bünyeye değişior etkisi..hangi bölgende kullandın cnm öğrenebilirmiyim sakıncası yoksa??

canım bnde 2 haftaya yakın zamandr kullanıyorum fakat ben gayet memnun kaldım..göbek bölgemde kullandım toplamda 6cm inceldi.sende neden incelme olmadıki demekki bünyeden bünyeye değişior etkisi..hangi bölgende kullandın cnm öğrenebilirmiyim sakıncası yoksa??

cnm benım ben kullanmadım ama bu sekıldekı tum urunlerın ıcerıgı aynı...butun jellerde aynı seyler var...elbettekı duzenlı kullanıldıgında ınceltır ama ılk anda 2 cm ıncelme olamaz yalan bunlar 15 dakıka ıcınde 2 cm ıncelmek falan hepsı kandırmaca.ayrıca kullandıgınız o ve o gıbı urunlerın ıcınde ayretten katkı maddelerde bulunuyor.botoks kremlerını duymussundur bır hafta sonunda amelıyat olmus gıbı gerıyor cıldı unlulerde kullanıyor bunlardan ama brakınca cılt tekrar eskı halıne donusuyor.cnkı artık okrem cvdu sıkılastırmıyor.emın ol bırakınca gerı alacaksın o cmlerı oyuzden aktardakı yagları kullanın ıncelme vb gıbı bunlar 1 ayda 2 yada 4 cm ıncelme sıkılsma sglıyor ve kalıc oluyo cnkı ıcınde etken maddeler kımyasalar yok.hemde koca bır sısesı sadedce 15 mılyona .

aynen oyle bu urunler satıcılarıdır arkadaslar kesınlıkle mısafırlere ınanmayın ben solıyım yanı bugune kadar hıc duyulmamıstı extra jel cıktı parıs hılton kullanıo dedıler ona hıc benzemeyen salk bı kız resmı koyup elıne ekstra jel tuttrdular ...sacmalık ya ıcınddekı seyler ıcındekı seylerde hep aynı.... en guzelı aktardan dogal yaglar.
katılıyorum bu reklamı bende izledim ya sanırım onlar salak diye bizide salak sandılar

saffron gold jel

mrb arkadaşlr bende alalı üç gün oldu üçüncü günüm kullanıyorum göbek bölgem 104 tü 99 olmuş mide ve bel 89 du 84 olmuş bugün basenimede bu akşam başladım bakalım nasıl olacak 2 doğum yaptım arkadaşlar 71 kiloyum
inanarak aldım inşallah incelirim bi dünya para verdik para kolay kazanılmıyo umutlarım boşa gitmez inşallah mem nun kalıp kalmadığımı size yazıcam şimdilik hoşçakalın

şu kadar söylüyorum 2 haftada göbekten 6 bacaklardan 4 cm inceldm.ben 40 yŞINDayım bu yaşıma kadar denemedigim şey kalmamıştı. açıkca söylüyorum çok kaliteli ve etkili bir ürün.cildim bile inanıl maz pürüzsüzleşti

Son düzenleme:
Geri