sağlığımla birlikte işimi nasıl kazandım?

likia

Yeni Üye
Üye
sağlığımla birlikte işimi nasıl kazandım?
Merhaba sevgili melekler. Sizlere bu yazımda eskisinden daha sağlam gücüme ve direncime ve iç huzuruma nasil ulaştığımıı bahsetmek istiyorum eminim ki sizler için de ışık olacaktır. Ben sahil kesiminde yaşayan , on seneye yakın yılını turizm sektörüne vermiş bir melegim. Turizm sektörünü bilenler bilir, çok ağır ve yorucudur, bedenin yipranmasi ile başlayan bu meslek ruhun yipranmasiyla bir sarmalına içine girer ve sizden epey şey alır götürür. Bu madalyonun diğer yüzüdür. Ne sosyal hayatınız kalir ne kendinize ayiracağiniz zaman . Benim için de hal böyleyken, mesleğimden bir süre uzaklaşmaya karar verdim. Ama yılların yorgunluğu hemen atılmıyor, eski sosyalliğinizi kazanmak vakit aliyor. Bir süre hayatın bana ne getireceğini düşünürken ,cevabını bana çok güzel besin tamamlayıcısı ürünleri sunarak Arkadaşım verdi. Bugün ona minnettarım diyebilirim. Çünkü sağlığımı kaybetmis sayılırdim ve bu sayede maddi ve manevi yep yeni bir hayat kazandım.Bu yolculuğumu anlatmadan önce şunu sormak istiyorum peki sağlık nedir ? Hem bedenen hem ruhen hem de sosyal yönden iyi olma halidir. Bunu bir besin takviyesi ile mi kazandın derseniz evet gözumu kırpmadan cevap verebilirim. Su an sehirlesmis dünyada, yediğimiz hangi besinden tam olarak fayda saglayabiliyoruz. ? Eskiden bir elmanın bize verdiği besin değerine ulaşabilmek için şimdi en az sekiz elma yememiz gerektiğini biliyor musunuz ? Sağlıkla uyuyacagimiz bir uykunun ruh dünyamızı nasıl etkilediginin bir cogumuz bilincindeyiz peki vücudumuza oksijen kadar gerekli ve faydalarını kanıtlayan doktorlara nobel ödülü kazandırmış , hücrelerin yaşlanmasını geciktiren nitrik oksiti hiç duydunuz mu ? Kullandığım urunlerin hepsi bana bunları sağladı. Ürünlerden bahsedersem ben KYANi ailesiyle tanıştım. Eminim içinizde duyanlariniz vardır. Ama duymayanlariniz için üç ürünümüz olan
Kyani sunset :doğal ortamında yetişen balıklardan elde edilen balık yağı, omega 3 ve jelatini balık kikirdagindan elde edilen ürün. Japonya da ödül almış ve güçlü bir e vitamini formulu. Peki yararları ne mi ? Hücre zarını destekler
• Kalp ve damar sağlığının korunmasına
• Kolesterol düzeyinin kontrolüne
• İltihapların azalmasına
• Beyin fonksiyonlarının düzgün işlemesine
• Ruh sağlığınızın korunmasına
• Bağışıklık siteminin güçlenmesine yardımcı olur kyani sunrise ( favorimdir )
Vahşi alaska yaban mersini ile 11 adet kırmızı, mor meyve, aloe vera, noni meyvesi ve arı poleni sayesinde vücudumuzun kendini yenilemesi için günlük ihtiyacımız olan , B2, B3, B5, B6, Biotin, Folik asit, B12, C, D3, Kalsiyum ve E vitamini, PABA, Taurine, L-Theanine, İnositol, Alo Vera, Propolis bize sağlayan tadı çok güzel bir antioksitandir. Pancakelerinize bile dokebiliyorsunuz. ! Shakelerinize katip çok güzel bir tad elde edebiliyorsunuz,. Ve son olarak :
kyani nitro fx : Nitrik Oksit(hayat molekül ü) vücutta çokça bulunur ve 24-26 yaşlarına kadar vücutta maksimum düzeyde salgılanır. Bu yaşlardan sonra salınım seviyesi azalır ve yaşlanma süreci başlar. Bu süreci tersine çevirebilmek içinse nitrik oksit salınımını sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir. Bu ürün ise bize bunu sunuyor ! Ve ürünlerin hepsi helal, sunset ve sunrise ise çocukların kullanabileceği şekilde üretilmis.
Benim hikayem bu ürünleri kullanmakla başlıyor. kendini yeni doğmuş gibi hissedebilmek kullandığın ürüne ve üretimini sağlayan her surece saygı ve inancını artıyor. Ben bu inançla ,arkadaşımla fikir birliği yaparak distribütörlügünü de aldım,ve hayatım bambaşka bir yöne girdi. Hayata bakış acınızı, istediklerinizi tekrar sorguluyor ve yeni perspektifler kazanıyorsunuz ! Katıldığım kamplarla, mesleğimden uzaklaştığım surecte ,kendimi körelmis hissetmeye başlamışken yeni deneyimlerle kişisel gelisimine tam destek, ve çok güzel arkadaşlıklar kazandım. Siz de deneyin ! İstediğiniz her soruyu bana sorabilir, benimle iletişime geçerek hayatınıza dokunmamı sağlayabilirsiniz. Benim gibi hayatiniza yön vermesini dusunmeseniz bile ürünleri şiddetle kullanmanızı tavsiye ediyorum. Yeni bir konuda görüşmek uzere :)

Geri