Şampuana aspirin koymak faydalı mı

T

Tuğçe><<<

Forum Okuru
Şampuana aspirin koymak faydalı mı
Şampuana aspirin koymak faydalı mı ne işe yarar şampuanına asprin koyan kadınlar var mı aramızda ?

Merhaba

Şampuana aspirin koymak faydalı mıdır bir arkadaşım tavsiye etti şampuana aspirin ilave edersen saçlarım parlak olur güçlü olur falan bir sürü şeyler söyledi bana çok da mantıklı gelmedi . Aspirin ne alaka şampuan ne alaka dedim kendisine ama o da ısrarla dene faydasını göreceksin dedi.Şampuana Aspirin koymak gerçekten saçlara bir faydası var mı . Aspirin ne işe yarıyor şampuanla birlikte kullanıldığında bilgisi olan var mı bu konuda ve aspirini şampuana nasıl koymalıyız bir tarif var mı ne kadar koymalıyız nasıl kullanmalıyız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba

Aspirin bütün dünyada kan sulandırıcı olarak kullanılan bir ilaçtır ve herkesin evinde aşağı yukarı mutlaka vardır diyebilirim. Aspirin genelde ateş düşürücü olarak kullanılır ve Kalp rahatsızlıklarında ilave ilaç olarak kullanılabilir. Aspirin içerisinde Salisilik asit mevcut kalp krizi riskini azaltır.

Aspirin sadece bu bilinen özelliklerinden Başka arkadaşının da dediği gibi saçlar için de kullanılabilir. içerdiği maddeler ile ilgili olarak saç diplerinde oluşan kepeği önler derinlemesine temizlik yapar ve saç diplerindeki mantar mantarları yok eder.

Aspirin saç diplerindeki ölü hücreleri temizlediği gibi daha iyi bir emilim sağlar ve saç köklerini de güçlendirir.

Aspirin Ayrıca saç rengini korur saçları parlak ulaştırır kepeği giderir saç dökülmesini engeller.

aspirini havanda dövüp un haline getirin şampuan içerisine ilave edin bu şekilde kullanabilirsiniz.

Ben sadece 2- 3 kullanımlık bir ölçü vereyim 3 Aspirin 3 yemek kaşığı şampuana konuluyor bu şekilde bütün şampuan şişesine ne kadar koyacağınız da siz ayarlarsınız.

Aspirin koyduğumuz şampuanı normal şampuan olarak kullanabilirsiniz. daha sonra saç kremi ya da nemlendirici ne kullanıyorsanız kullanabilirsiniz

Geri