Sarımsı uzayan akıntı

Nur unal

Yeni Üye
Üye
Sarımsı uzayan akıntı
Merhaba benim arada limon sarısı gibi uzayan akıntım oluyor ve ardından şeffaf akıntı da oluyor. Sizce ne yapmalıyım.Hamilelik düşünüyorum.

Selamlar sevgili nur bu dediğin şeyler aslında hamilelik oluşumu için engel teşkil etmiyor hamile kalabilirsin tam olarak sorun nedir biraz bahsetmek ister misin örneğin kaç yaşındasın ne zamandır bebek istiyorsun adetlerini düzenli mi

Selamlar sevgili nur bu dediğin şeyler aslında hamilelik oluşumu için engel teşkil etmiyor hamile kalabilirsin tam olarak sorun nedir biraz bahsetmek ister misin örneğin kaç yaşındasın ne zamandır bebek istiyorsun adetlerini düzenli mi
Bahsedeyim tabi şöyle söyliyim bazen 1 veya 2 gün değişiyor genelde düzenli takip ediyor adetim yaşım 26 ve 6aydır deniyoruz. Hani enfeksiyon var mı onu merak ettim.

Merhaba
Vajinanın doğal salgısıdır bu aslında ama eğer yoğunlaştığı zamanlar oluyorsa bu yumurtlama zamanına denk gelebilir. Yani o akıntının fazlalaştığı zamanlar adetinin tam olarak 14-15-16. günlerine denk gelen günler yumurtlama günleridir. O günler civarında mutlaka ilişkiyi boş geçirmeyin hamile kalmak istiyorsanız bir de:)

Hayatım zaten normal süreçte yaşınızı da göz önüne aldığımızda akıntılarınızın olması normal gibi görünüyor. Apse durumu var mı sorusunun en güzel cevabını kadın doğum uzmanı verecektir hayatım istersen doktora git ama biraz bekle beni dinlersen şu korona belası biraz hafifler bir kaç aya ona göre karar verirsin ama bana göre normal görünüyor.

Geri