Satılık Oyalı Tülbentler ve Nako Hırka

Güleser

Yeni Üye
Üye
Satılık Oyalı Tülbentler ve Nako Hırka
Satılık Oyalı Tülbentler ve Nako Yelek

satılık oyalar satılık tülbentler tülbent oyalı tülbent keten oyaları
loreal1-9299.jpg

loreal2-9511.jpg

loreal3-8789.jpg

loreal4-7301.jpg

loreal5-3036.jpg

loreal6-4312.jpg

loreal7-5511.jpg

ImageShack Gallery

Tülbentler: 15 TL

loreal9-5273.jpg

loreal8-1135.jpg

Yelek : 60 TL

Havale için ;
Garanti Bankası Halkalı Şubesi İstanbul/K.çekmece
Seçkin Keten 1046-6698188 nolu hesap
Kargo karşı ödemeli gönderilir.

Son düzenleme:
Merhabalar değerli üyemiz, lütfen sattığnıız ürünlerin linkini değilde resimlerini ekleyin bu konunuzdaki resimleri biz atalım öğrenmek isterseniz resimlerin nasıl atıldığını size yardımcı oluruz.

Buradaki tülbentlerden eflatun ve mavi olanlarından birer tane almak isterim, ödemeyi nasıl yapacağız yada gönderim nasıl olacak ?

Tamamdır lütfen öncelikle posta çeki hesabınızı yaznız. İki tanesi için ödeme yapalım, ben site sahibiyim bakalım ürün gelecek mi :)

Hayırlı satışlar diliyorum, bu arada havale yada eft şeklinde yapabilirsek baya iyi olur

Tamam o zaman şöyle yapıyoruz, siz bu sayfadaki birinci konunuzun altına ptt ile ödeme yapacaklar için ptt hesabı, garanti bankasına ödeme yapacaklar için ise tam hesap adı banka adı banka şubesi vs yazın, ben iki tanesine talibim :)

Tamam o zaman şöyle yapıyoruz, siz bu sayfadaki birinci konunuzun altına ptt ile ödeme yapacaklar için ptt hesabı, garanti bankasına ödeme yapacaklar için ise tam hesap adı banka adı banka şubesi vs yazın, ben iki tanesine talibim :)
tamam ama ptt hesabı yok isme gönderiliyor benim bildiğim o yüzden ptt demiştim.garantiyi yazıyorum.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri