Şeker hastalığı ne yapabilirim

• Konbuyu başlatan Şekernaz112233
  • Başlangıç tarihi
Ş

Şekernaz112233

Forum Okuru
Şeker hastalığı ne yapabilirim
Şeker hastalığı ne yapabilirim doğal bitkisel tedavisi

Merhaba 27 yaşındayım geçenlerde doktora gittim halsizlik , çok su içme isteği ve çok uykum oluyordu , doktor bir sürü testler yaptı açlık kan şekerine baktılar ve doktor sende şeker var dedi ve bir sürü şeker hapı verdi , moralim çok bozuldu bu hastalıkla ömür boyu yaşayacağım derken bunun doğal çözümlerinin olduğunu söyledibir arkadaşım ben de araştırma yapmaya karar verdim acaba gerçekten şeker hastalığına kökten çözebilecek bir tedavi yöntemi var mı bir diyet yapmamı söylüyor doktor çok üzülüyorum b hastalığa bir çare biliyorsanız yazın lütfen

Merhaba Şekernaz,

Diyabet günümüzün hızla artan ciddi bir hastalığı . Beslenme alışkanlıklarımız değişti çok fazla karbonhidratlı yiyecekler tüketmeye başladık ve nihayi sonuç diyabet. Aslında diyabetin temelinde insülin hormonu salgılamasında problem olmasıdır bu problemin en başında hazım süremiz o kadar az ki bu süre çünkü günümüz yiyecekleri artık kısa sürede hazmediliyor ve insülin salgılamamızı alt üst ediyor doğal olarak da kan şekerimiz yükselmiş olur aslında diyabetin çokça görülmesinin ana sebebi bu metabolik sistemimizin doğru çalışmaması. Sana tavsiye edeceğim karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durman un ve unlu ne varsa yemeyeceksin sve bir bitkisel kür önereceğim sana mahlep ,çörek otu , tarçın ve üzüm çekirdeği toz alinde eşit miktarda karıştıyorsun ve sabah akşam aç karnına yoğurtla bir çay kaşığı karıştırarak kulanıyorsun ayrıca yanında zeytinyağı yaprağı ekstratını da takviye olarak alıyorsun. Ayrıca aşağıdaki linkte farklı tavsiyeler de bulacaksın . Bu yolla şeker haplarını bırakanların oluğu söyleniyor. hepsini denedin baktın olmuyor sana kesin çözüm olarak "metabolik cerrahi le diyabetin çözülmesi" ni öneriyoru. Operasyonla artık bunu yapmak mümkün. Sağlıklı günler dilerim.

Geri