Şeker Hastalığı tanısı için

Tatlıcadı 26

Yeni Üye
Üye
Şeker Hastalığı tanısı için
Merhaba melek arkadaşlarım. Size derdimi anlatayım. Öncelikle sol baş parmakta uyuşma ve omzumda aşağı doğru çekilir şekilde bir ağrı nedeniyle Beyin cerrahi, nöroloji ve ortopedi bölümlerine gittim.Beyin cerrahi bir şey yok dedi. Nöroloji ortopediye sevk etti. Ortopedid de sinir sıkışması var dedi.Kas gevşetici ve ağrı kesici verdi ancak ilaçların 2. kutularına başladığım halde yakınmalarım geçmedi.İnternetten danıştığım bir dr. şeker hastası olabileceğimi söyledi.Açlık kan şekeri ve 2. tokluk şekeri ölçümü yaptır ve EMG çektir dedi.Hamilelikte gizli şeker çıkmıştı bende bir de babam şeker hastasıdır.Daha önce hamilelikte açlık kan şekeri ölçümü yaptırmıştım ama çok kötü bir şey o aç karna çokça şekerli su içiyorsun.Benim için çok zor.Ancak bu EMG ile de şeker hastası olup olmadığın anlaşılıyormu.Nörologlar EMG ölçümüne gönderiyorlarmış.Bu konuda bir bilginiz var mı? Bir de şeker ölçümü için Dahiliyeye mi gitmeliyim.Dahiliye bölümü de EMG yaptırabilir mi?

geçmiş olsun canım şeker için dahiliyeye git bende ölçtürmüştüm çıkmamıştı

sık idrara çıkıyormusun ağzın kuruyor çok su içiyormusun
birde ayakalrın yanıyormu iştahın çokmu bunlar varsa şeker olabilir

allah şifa versinn

Cevabın için teşekkür ederim canım.Çok su içme var bende.İştahımda iyi sayılır çok kilolu değilim ama bakalım bir ölçüm yaptırayım ne çıkacak.

Teşekkür ederim. Cemoş Allah (c.c.) hepimize sağlık versin inşallah. Konuyla ilgili değil belki ama son terör saldırısından sonra hepimizin içi kan ağlıyor. Şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Bize bu acıyı yaşatanları da Yüce rabbim kahhar adıyla kahretsin inşallah.

Teşekkür ederim. Cemoş Allah (c.c.) hepimize sağlık versin inşallah. Konuyla ilgili değil belki ama son terör saldırısından sonra hepimizin içi kan ağlıyor. Şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Bize bu acıyı yaşatanları da Yüce rabbim kahhar adıyla kahretsin inşallah.

amin canımm elbet bitecek bu savaşş allah mazlumun ahını yerde bırakmazz

Canım geçmiş olsun, şekerini bir ölçtür, sonra emin olursun. Bu arada Şehitlerimiz için yüreklerimiz yanıyor. Allah şehitlerimizin ailelerine sabır versin, ülkemize ve dünya yada barış versin, artık kan dökülmesin, annelerin yüreği evlat acısı ile yanmasın.
Vatan Bölünmez, Şehitler Ölmez!!!

Amin canlarım.Teşekkür ederim hepinize. Bir evlat kolay mı yetişiyor.Bebelerimizin gözlerine bakıyoruz büyüsünler diye. Allah ailelerine sabır versin. Çok zor.Ateş düştüğü yeri yakar.Ama şunu bilsinler şehit aileleri.Bütün Türkiye'nin ciğeri yanıyor.Kelimeler kifayetsiz kalır duygularımızı anlatmakta.Yüce rabbim Askerimize,Polisimize her daim güç versin.
Bu vatan bölünemez.Bölünmeyecek de. VATANIN HER KARIŞ TOPRAĞI VATANDAŞIN KANIYLA ISLANMADIKÇA TERK OLUNAMAZ.

Geri