Ses kısıklığı için evde ne yapabilirim ne iyi gelir?

A

Aylaharika

Forum Okuru
Ses kısıklığı için evde ne yapabilirim ne iyi gelir?

Ses kısıklığına ne iyi gelir melek kadınlar kulübü ses kısıklığına ne iyi gelir evde forum'da.​

İki gündür sesim gitti ben okul öncesi öğretmenliği yapıyorum bir kreşte çocuklara şarkı söylemek için bağırdım sesim ondan mı kısıldı anlamadım bir de genelde de çocuklu ortam olunca ister istemez sesiniz yüksek volumde çıkıyor. Ses kısıklığına ne iyi gelir yardımcı olur musunuz?

Merhabalar
Çok kutsal bir meslek yapıyorsunuz tebrik ediyorum sizi öncelikle. Çocuklarla yüksek sesle konuşmaktan olabilir böyle durumlar. Ses kısıklığına ne iyi gelir? Evde istirahat halinde olmanız ve sürekli ılık bir şeyler tüketmenizi öneririm. Boğaz pastili varsa evinizde alabilirsiniz. Balı bitki çaylarınızda mutlaka kullanın. Kaldığınız odayı nemlendirin. Tuzlu gargara yapmak da yine boğazınıza iyi gelecektir. Evde istirahat halinde iseniz konuşmamaya çalışın sesinizi boğazınızı dinlendirin. Sigara kullanıyorsanız kesinlikle bırakın ve sesinizi dinlendirin bunlar etkili olacak yöntemlerdir.

Dilerseniz aşağıdaki linkten ender saraç in bitkisel bir yöntemi var onu deneyebilirsiniz. "Ender saractan ses kısıklığı için bitkisel formül" belki bu da iyi gelir.

Geri