Sevgilimi oral olarak elime boşalttım hamile kalır mıyım ?

Hayır hayatım korkmanı gerektirecek bir durum yok adet olduğunda sıkıntı sıfırlanmış demektir. Boşuna sıkıntı yapma lütfen.

Elime sperm bulaştı 5 dk sonra spermler kuruduktan sonra tuvalete gittim vajinamaa elimle dokunmadan peçeteyle sildim spermler elimden peçeteye peçeteyden vajinama geçmiş midir bu şekilde gebelik olur mu

Selamlar hayatım önceki sorduğun soruya cevap verdim başlığı düzenledim. Orada da dediğim gibi bu şekilde hamile kalma ihtimalin yok hayatım rahat olabilirsin.

Yok hayatım yok böyle hamilelik olmaz adet olacaksın ve buraya yazacaksın boşuna sıkıntı yapıyorsun :)
@SadmiN ablacım ben 7 ocakta adet olmam gerekiyor Ken 6 ocakta oldum yani bir gün önce bugün üçüncü günüm pıhtı icerikliydi kırmızıydı Orkid doldurur gibiydi keza sen zaten bu şekilde gebelik olmaz imkansız demiştin ama bir gün önce olmam asla ama asla kafama takmamam gereken bir durum dimi ablam

Selamlar hayatım önceki sorduğun soruya cevap verdim başlığı düzenledim. Orada da dediğim gibi bu şekilde hamile kalma ihtimalin yok hayatım rahat olabilirsin.
@SadmiN abla bide sormak istediğim normal olan regli ile üstüne görmeyi nasıl ayırt edebilirim ablacım en net farklar neler

Bitanem ben sana saten hamile değilsin demiştim neyi ağzımdan duyacaksın böyle hamilelik olmaz diyorum halen soru soruyorsun :) Bende benden ikna olmadı isen gir bak konu var orda da anlatılıyor bak diye verdim linki yoksa hamileliğin yok olmaz yani :)

Bitanem ben sana saten hamile değilsin demiştim neyi ağzımdan duyacaksın böyle hamilelik olmaz diyorum halen soru soruyorsun :) Bende benden ikna olmadı isen gir bak konu var orda da anlatılıyor bak diye verdim linki yoksa hamileliğin yok olmaz yani :)
@SadmiN abla mesela 6 7 8 9 Ocak adet günüm yani dört gün sürdü iki gün sonra 11 ocakta kıyafetlerle birşey yaşansa bile gebelik durumu riski olmuyor yine dimi ablam

Bide @SadmiN abla benim adetim dört gün sürdü genelde hem ilk gün ve dördüncü gün az gelir iki ve üç yoğun geçer canlı kırmızı pihti icerikliydi ped dolduran sekildeydi bu istune görme zaten olamaz diye düşünüyorum

Geri