1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.109
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  Şifresiz ssk sorgulama ne zaman emekli olabilirim ?

  Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Şifresiz olarak ssk sorgulaması yapıp ne zaman emekli olabilirim sorusuna bu yazıda ceva veriyoruz.
  Değerli Ssk-sorgulama.org kullanıcıları. Teknolojik gelişmelerle birlikte tüm sorgulamalar artık vatandaşların yararına sunularak gerek e devlet gereksie bizim gibi siteler sayesinde sizlere kolaylık olsun diye anlatılıyor. Birazdan sizlere şifresiz olarak ssk sorgulama işlemi nasıl yapılır ve sorgulamadan çıkan sonuçta yer alan gün toplamları ile de ne zaman emekli olabilirsiniz onu anlatacağız.

  Şifresiz olarak TC kimlik numaralarınız ile sorgulama yapabilirsiniz. İşveren tarafından ödenen primler, ne kadar üzerinden ödendiği, toplamda kaç gününüz olduğu bu sorgulama ile çok kısa bir sürede önünüze gelecektir. Yanında TC KİMLİK numaralarını bulunduran kişiler aşağıdaki anlatımı takip etsinler.

  Tc kimlik İle Şifresiz SSK SORGULAMA işlemi

  Sizlere daha önceden SSK Sorgulama konumuzda bu işlemlerin nasıl yapılacağını anlatmıştık. Bir kezde basit olarak buradan anlatalım istiyoruz.

  Öncelikle BURADAKİ LİNKE tıklayarak siteye bilgilerinizi yazarak giriş yapıyorsunuz. Tc kimlik numarası, nüfus il bilgisi, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodunu yazıp sorgula diyorsunuz. Sorgula butonundan sonra aşağıda tcilesorgulama.com sitesinde belirtilen resimde göreceğiniz gibi sağ alandan hizmet bilgisi 4A seçeneğini seçeceksiniz.

  [​IMG]



  Burada resimde az alınmış ama aşağıya doğru her yıl için ayrı ayrı işyeri bilgileri ve toplam ödenen prim gün sayısı toplamı önünüze gelecek daha sonrada aşağıdaki vermiş olduğumuz ve tüm verileri sgk.gov.tr sitesi üzerinden çekilen % 100 güvenli uygulama ile de ne zaman emekli olabileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

  http://www.tcilesorgulama.com/emeklilik-hesaplama/ne-zaman-emekli-olabilirim-hesapla-sifresiz





  [​IMG]
   
Şifresiz ssk sorgulama ne zaman emekli olabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bir bakarmısınız sgkdan ne zaman emekli olabilirim ?

  bir bakarmısınız sgkdan ne zaman emekli olabilirim ?

  Ben sgkdan emekli olma yaşı, doldurulması gereken gün sayısı hakkında tüm bilgilere ulaşmak istiyorum ama size bilgilerimi versem bana cevap verebilirmisiniz ?
 2. Ssk ne zaman emekli olurum sorgulama

  Ssk ne zaman emekli olurum sorgulama

  Tc kimlik no ile ssk dan ne zaman emekli olurum sorgulama işlemleri nasıl yapılmaktadır ? Değerli meleklerim, bu bölümü sizlere ssk hakkında güncel ve doğru bilgiler vermek üzere hazırladım. Şimdi sizler tc kimlik numaralarınızı yazarak ne zaman emekli olabilirim sorgulaması hakkında sorudan dolayı bu konuya geldiniz. Bakın arkadaşlarım, ne zaman emekli olabileceğiniz hususunu...
 3. Şifresiz ssk sorgulama ne zaman emekli olurum ekranı

  Şifresiz ssk sorgulama ne zaman emekli olurum ekranı

  Şifresiz ssk hizmet sorgulama ekranı ve tc no ile ne zaman emekli olurum hakkında bilgiler Değerli www.tcnosorgulama.com kullanıcıları, emeklilikle ilgili açılmış çok sayıda site ve inanılmaz derecede bilgi kirliliği var. Tabiki ekranlardan çıkan 118 le başlayan numaralar dahil herkes bu işten nemalanmaya çalışıyor. Bu 118 li numaraları aradığınızda size evet bilgi veriliyor ama karşılığında...
 4. NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM HESAPLAMA ŞİFRESİZ

  NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM HESAPLAMA ŞİFRESİZ

  Ssk ne zaman emekli olabilirim hesaplaması şifresiz olarak artık sitemiz üzerinden yapılabilecek Değerli Tcilesorgulama.com kullanıcıları, bizler açıldığımız günden bu yana sizlere yardımcı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Buradaki tablo aracılığı ile sizler ssk dan ne zaman emekli olabileceğiniz hususunu Devlet’in resmi sitesi sgk.gov.tr üzerinden yapıyormuş gibi doğru bilgilerle...
 5. Şifresiz ssk prim sorgulama

  Şifresiz ssk prim sorgulama

  ŞİFRESİZ SSK PRİMİ ÖĞRENME Sosyal Sigortalar Kurumu, teknolojik anlamdaki gelişmelere en fazla ayak uyduran Devlet kurumlarının başında gelmekte. Özellikle değiştirilen ve geliştirilen sistemler sayesinde artık sisler SSK SORGULAMA işlemlerinizin tamamını kısa süre zarfında yapabiliyorsunuz. Yeni yapılan bu sistemdeki basitlik özellikle sigortalı olarak çalışan işçilerin inanılmaz yararına...

Sayfayı Paylaş