Sigara içip ameliyat olanlar yorumlarınızı bekliyorum

A

ankarakören

Forum Okuru
Sigara içip ameliyat olanlar yorumlarınızı bekliyorum

Sigara içip ameliyat olanlar melek kadınlar kulübü sigara içip ameliyat olanlar forumda.​

Uzun yıllardır melekler mekanı sitesini takip eder ve istifade ederdim. Ama kendim ile ilgili bir şeyler soracağım hiç aklımın ucundan geçmezdi. Safra ameliyatı olmam gerekiyor. Yalnız 30 yılı aşkındır sigara kullanıyorum. Doktorum sigarayı bırakmamı ve bu durumun ameliyatımı olumsuz etkileyebileceğini söyledi. Aramızda sigara içip ameliyat olanlar var mı? Öncesi ve sonrası nasıl geçti? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,
Benim de bir yakınım sizin gibi uzun yıllar sigara kullandı. Ta ki doktoru ciğerlerinden ameliyat olman gerekiyor deyinceye kadar. Tabi sizin ameliyatınız tam olarak mahiyetini bilemiyorum. Sigara her kötülüğün anası derler ya hakikatten de öyle. Nefes alamaz duruma geliniyor. Sigara içip safra kesesi ameliyatı olacaksanız mutlaka doktorunuz da belirtmiştir ki sigarayı en az 1 ay önceden bırakmanız gerekmektedir. Bağımlılık derecesinde iseniz ameliyat için bu uygun olmayacağı için ameliyatta gerekiyorsa doktorunuzun talimatlarına uymalısınız. Üzerine anestezi de alacağınız için ameliyat sonrası sizi zor bir süreç bekliyor olacaktır söylemesi bizden.

Sigara bırakmak gibi bir düşünce içindeyseniz aşağıdaki yazımızı da inceleyebilirsiniz. ''Sigarayı bırakmak isteyenler için bıktım tozu'' aşağıdaki linki tıklamanız yeterli.

Geri