Sigarayı bıraktıran datça macunu nedir nasıl kullanılır?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sigarayı bıraktıran datça macunu nedir nasıl kullanılır?
datça macunu, datça macunu nedir, datça macunu kullananlar, datça macununun içinde ne var, ile ilgili bilgiler sizlerle..

Sigaranın zararları konusun da aslın da ne kadar bilgi verilirse verilsin bile bile yine de bu zehir deposunu bırakamayan kişiler içmeye devam ediyor...

En iyisi başlamamak olsa da birkez başlayıp bırakamayanlar olduğu kadar azimli bir karar ile sigarayı bırakıp sağlığına kavuşanların da olduğunu biliyoruz.

Öksürüğün en büyük sebebi sigara olduğu kadar ömrü kısaltan sigara kansere yol açarak ne yazik ki ölüme sebebiyet vermekte...

Son zamanlar da sigarayı isteyip de bıramayan kişilere umut kaynağı olan datça macunu oldukça gündeme gelerek merak edenler için datça macunu hakkın da sizlere bilgileri paylaşmak istedik. Nedir bu datça macunu? İçin de neler var? Datça macunu nasıl kullanılır? Şimdi bu soruların cevaplarına geçelim;

datca-macunu-nedir-nasil-kullanilir--10221704.JPG


Sigarayı bıraktıran macun olarak bilinen datça macunu, tamamen doğal bir ürün olmakla birlikte, akciğerlerin sigaranın kötü etkilerinden arınmasını sağlıyor. Bir nevi akciğerlere detaks etkisini ederek temizlenmesini sağlayan datça macunu acıbadem macunu olarak da biliniyor.

İçin de kimyasal ürün bulunmayan datça macunu için de bal, zencefil, meyan kökü, ve acıbadem bulunuyor. Peki macunun için de bulunan bu ürünlerin etkisi neler şimdi onlardan bahsedelim;)

Acıbadem, akciğerleri temizleyip onarıyor ve bu kısımda oluşan zehirlerin dışarı atılmasını sağlayarak akciğerlere detoks etkisi sağlıyor.

Zencefil, akciğerlerinizin damarların da ve kanalların da genişleme, temizlenme olayını gerçekleştirdiğinden dolayı, nefes darlığı, ve nefes alırken tıkanma gibi problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Ayrıca zencefil antioksidan özelliğe sahip olduğundan dolayı akciğerlerde oluşan zararlı ve yabancı maddelerin dışarı atılmasını sağlar.

Meyan kökü ise balgam söktürücü bir özelliğe sahip olduğundan dolayı ciğerleri temizler ve öksürüğün azalmasına yardımcı olur.

Datça Macunu Nasıl Kullanılır?


Datça macunu kullanırken bol su içmeniz gerekiyor.Bol su ile alınan macun, daha fazla etki göstererek sigaranın zararları etkilerini daha çabuk atmanızı sağlıyor.

Düzenli kullanımda sigara isteğini azaltıyor ve sonrası sigarayı bıraktırıyor. Genellikle kahvaltıdan önce bir tatlı kaşığı önerilsede yine de uzman önerisine göre macun alımını istenilen ölçülerde tüketebilirsiniz
 
Üst