Sıkıntı, Bunalım ve Depresyonda Okunacak Dualar

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. ETosun

ETosun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mrblar bi bayan arkadasim var yaşı 30 küsür.evlenmek istiyor bi türlü karsisina duzgun biri çıkmıyor ya da uygun olmuyor. Bunun için hangi duaları okuması gerekiyor.adi meliha ismine denk gelen ebced degeri olan esma nedir? Kac zikir cekmesi lazim.ve hayırlı bir evlilik için hangi duaları okuması gerekiyor.simdiden Allah razı olsun.. ya da uygun olmuyor. Bunun için hangi duaları okuması gerekiyor.adi meliha ismine denk gelen ebced degeri olan esma nedir? Kac zikir cekmesi lazim.ve hayırlı bir evlilik için hangi duaları okuması gerekiyor.simdiden Allah razı olsun..

2. ETosun

ETosun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ordamisiniz cevap vermediniz

3. nick35

nick35 Forum Okuru

Yarısına kadar gelmiştim zamanım yoktu. O bile yetti ferahlamama. Şimdi okumadan gün geçirmek istemiyorum tüm aksilikler gidiyor

4. busem busram

busem busram Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hocam iyi gunler bende gece uykuda olum korkusu var ben bunu nasil yenebilirim ayrica hamileyim hende cocuk emziriyorum lutfen yardim edin osikoejik yardimda aliyorum ama ilac kullanmiyorum benim bu takinti dogumdan sonra bir gece beni korkuttular sonrasinda baslagi

5. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.461
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba busem hanım . Biraz kendinizle ilgili detaylı bilgi verebilirmisiniz. Kaç aylık hamilesiniz ? Doğum sonrası nasıl bir korku durumuyla karşılaştınız ?

6. busem busram

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hocam adim gulay 30 yasindayim ilk once dogum yaptim 6gunlukken cocugun gebzine sut kacti sonrasinda bende hep cocuga bisey olacak diye vesvese oldu osa beni ruhi bunalima soktu 40ciktiktan 2gun sonra da gece uyurken bogazimi siktikar ayetel kursiyi okudum uyanmadim sonrasinda kelimeti sahadet getiriken uyandim sonrasinda bende yine olursa diyr basladi sonra dusunerek gece uykuda olursem korkusu basladi onu yenemiyorum hadi bugun gece olursem diye hergun onu dusubuyorum 3aylik hamileyim 8aylikta kizim var cocugu bile aldirmayi dysundum bu pisikolejidr oldugum ucin

*BEYZA* bunu beğendi.
  7. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.461
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, gülay hanım. Öncelikle geçmiş olsun dileklerin de bulunmak istiyorum. Şu anda hem gebesiniz hemde 8 aylık bir kızınız var. Gebelikte hormonlarda dalgalanma oluyor buda anneyi çeşitli duygulara sürükleyebiliyor. ( Kaygı, heyecan, korku asabiyet gibi) Anne olan tüm kadınlarda da evladını kaybetme korkusu vuku buluyor. Yani endişeli olmanız olağan. Gelelim probleminize , Cenabı Allah bizi yarattıklarının en şereflisi ve güçlüsü kılmıştır. Alemde bizim dışımızda da yaşayanlar vardır. Biz onları gözlerimizle göremeyiz. (Cinler, melekler gibi) Şunu unutmayınki sizi korkutanlardan güçlüsünüz. Onlar sizin korkunuzla beslenir .Siz korktukça onlar sizi korkutmaya devam eder. Size bir kaç dua söyleyeceğim. Bunları mutlaka sürekli okuyun ve kendinize telkin yapın. ''Allah beni yarattıklarından güçlü ve şerefli kıldı '' diye . Abdestsiz gezmeyin. Evinizi temizlerken helal ve harama dikkat edin.Temizlik sadece yer silme toz almayla bitmiyor helal ve haramada dikkat etmek gerekir. Gece abdestli uyuyun. Her gece uyumadan önce ; felak, nas, ihlas ve ayetel kürsiyi 7 defa okuyun . Ayrıca yine 7 defa ; Euzü bi kelimatillahit-tammati min şerri ma haleka duasını okuyun. Allahın izni ile korkularınızdan endişelerinizden kurtulacaksınız. Size öneride bulanacağım bir diğer nokta gebesiniz ve bebek emziriyorsunuz. Bu konuda hekimler görüş ayrılığın da . Kimi emzirilir kimi emzirilmez diyor. Bir hekimin görüşünü mutlaka alın diyorum. Cenabı Allah size sağlık sıhhat ve afiyet versin, sağlıklı huzurlu günler diliyorum..

8. busem busram

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hocam sordum emzirebilirsinuz dedi apdessiz gezmiyorum namazlarmi kilarim Allaha sukur harami helali ayirt ederim geceleride apdessiz yatmam ama bu dusuncededen kurtulamiyorum sitenuzdeki duayi okusam faydasi olurmu hocam birde cok merak ediyorum uykuda olum nasil olur

9. busem busram

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  10. busem busram

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hocam bana cevap vermediniz ayrica sitenizdeki duayida hergun sabah aksam okuyorum birde hocam benim bu vesveseden kurtulmam uzun surerki iyice hayattan sogudum geceyi dusunmekten

Sıkıntı, Bunalım ve Depresyonda Okunacak Dualar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatarken Ve Kalkarken Okunacak Dualar

Yatarken Ve Kalkarken Okunacak Dualar

Yatarken Ve Kalkarken Okunacak Dualar hangi dualar lütfen bu konuda bilgi verin.
  2. Sıkıntı Ve Kederli Zamanlarda Okunacak Dua

Sıkıntı Ve Kederli Zamanlarda Okunacak Dua

Sıkıntı Ve Kederli Zamanlarda Okunacak Dua hangi duaydı lütfen o duayı bilen varsa acil yazsın bana
  3. Sara Ve Cin Tutana Karşı Okunacak Dualar

Sara Ve Cin Tutana Karşı Okunacak Dualar

Sara Ve Cin Tutana Karşı Okunacak Dualar hangi dualardır lütfen bilgi verin kızlar.
  4. Depresyon Bunalım, Ruhsal Sıkıntı, İç Darlığı, Allahın El-Kâbid, El-Bâsit Güzel İsim

Depresyon Bunalım, Ruhsal Sıkıntı, İç Darlığı, Allahın El-Kâbid, El-Bâsit Güzel İsim

Depresyon Bunalım, Ruhsal Sıkıntı, İç Darlığı, Allahın El-Kâbid, El-Bâsit Güzel İsimleri Dünya imtihanı gereği Allah (c.c.) bazı kullarını maddi ve manevi çeşitli sıkıntılara uğratır. O’ndan gelen her bela ve musibet aslında büyük bir ikramdır. Güzel sabır gösterirsek günahlarımıza kefarettir. Güzel sabır (sabr-ı cemil), ilgili sıkıntıdan dolayı kimseye dert yanmamakla, sıkıntıyı Allah’tan...
  5. İşsizlik ve Rızkın Bollaşması İçin Okunacak Dualar

İşsizlik ve Rızkın Bollaşması İçin Okunacak Dualar

Bu konu iş bulamayanlar, işsizler ve rızıklarının bollaşmasını isteyenler için okunacak dualara yer vermektedir. Günümüz de iş ve geçim sıkıntısı çeken birçok insan vardır. Yer gök dua üzerine diyerek sizlere kalben inanarak edeceğiniz iş bulmak için ve rızkınızı bollaştıracak duaları sizler için paylaşıyoruz. Tüm işsizlik sorunu çeken ve rızkının bollaşmasını isteyenlerin dualarının kabul...

Sayfayı Paylaş