Sıla basında çıkan haberleri

Cevap: Sıla basında çıkan haberleri

Mardin'in Nusaybin ilçesinde, Sıla adlı dizinin ekibinin içerisinde bulunduğu aracın kaza yapması sonucu 5 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, gece Sıla dizi ekibindeki görevlilerin içerisinde bulunduğu Mustafa Bayram yönetimindeki 73 DN 775 plakalı otomobil, Nusaybin ilçe çıkışında şarampole yuvarlandı. Kazada sürücü Mustafa Bayram ile araçtaki Fatih Okur, Mehmet Aydın, Kadir Çiftçi ve Gökhan Anı yaralandı. Nusaybin Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan yaralıların durumunun iyi olduğu bildirildi.

Tarih: 19.04.2007 Saat: 17:23

Filiz Akın'ın onursal başkanlığını yaptığı Starkey İşitme Vakfı, Çaba Derneği'nin katkılarıyla Mardinli işitme engelli çocukların umudu oldu. Toplanan bağışlarla 35 işitme engelli çocuğa, işitme cihazı armağan edildi. Çekimleri Mardin'de süren "Sıla" dizisinin oyuncuları da bu organizasyona katıldı. Dizinin sevilen oyuncuları Mehmet Akif Alakurt, Menderes Samancılar, Zeynep Eronat, Boncuk Yılmaz ile "Sıla" nın yapımcısı Gül Oğuz, çocukların ilk kez sesli dünyaya "merhaba" demelerine tanıklık etti

Cansu Dere, İstanbul Life dergisine mayıs sayısına verdiği röportajda şunları söyledi: "Çeyiz sandığım yok. Ne zaman ne olur bilmiyorum. Plan yapmıyorum gelecekle ilgili. Bir teyze bana, 'Yeryüzündekiler plan yapar' demişti. Çok hoşuma gitti. Tabii ki çocuğum olsun istiyorum. Olacağını da biliyorum, ama zamanını bilmiyorum. Zaten bir kere evlenmek istiyorum, gerçekten. Mümkünse..."

'Sıla' dizisinin Mardin'deki çekimleri, yöre halkının ve turistlerin yoğun ilgisi eşliğinde sürüyor. 4 hafta sonra tatile girecek olan dizinin seti, oyuncularla tanışmak isteyenlerin akınına uğrarken, Mardin'de turizm patlaması yaşanıyor.. Başrollerini Cansu Dere ile Mehmet Akif Alakurt'un paylaştıkları 'Sıla' dizisi cuma akşamları milyonlarca insanı atv ekranında buluşturmayı sürdürüyor. Sıla ve Boran Ağa arasındaki büyük aşkın, töre ve berdel gibi toplumsal konulara da değinilerek anlatıldığı dizi, atv'ye reyting rekorları kırdırırken, çekimlerinin yapıldığı Mardin'de de turizm patlaması yaşanmasını sağlıyor.

Geri