Silverette gögüs bardağı kullanan varmı ?

  • Konbuyu başlatan Uzman SühaN
  • Başlangıç tarihi
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Silverette gögüs bardağı kullanan varmı ?
Emzirme döneminde bir çok annenin karşılaştığı sorunlardan biri meme başında olan çatlaklardır. Bu sorun anne adaylarını emzirirken zorladığı gibi aşırıda acı vermektedir. Meme başının çatlak olması emzirmeyi zorlaştırdığından anne adayı bebeği emzirmekten çekinebilir buda bebeğin yetersiz beslenmesine , sütün erken kesilmesine neden olabilir.Şimdi sıkı durun sizi yepyeni bir ürünle tanıştırıcam .Bu ürün meme ucu çatlaklarına son derece iyi gelmektedir. Ürünümüzün adı Silverette gümüş gögüs kapakları. Bu ürüne gögüs melekleri,gögüs bardakları da denmektedir.


silverette.jpgGümüş gögüs kapakları emzirirken kadınlara yardım etmek için üretilen denenmiş, test edilmiş İtalyan üretimi bir üründür. Çatlamış meme uçlarını önlemeye, korumaya ve iyileştirmeye yardımcı olurlar ve emzirmeden ağrıyan meme uçlarını iyileştirirler .


Gümüş gögüs bardakları talya da 925 ayar gümüşden yapılmıştır. Bardaklar rahatlıkla göğüste oturacak şekilde tasarlanmıştır ve emzirme sonucundaki ağrı, kabarcıkları ve tahrişi doğal olarak önlemek, korumak ve hafifletmek için kullanılırlar.


Gümüş harika antiseptik ve yara iyileştirici özelliklere sahiptir.Gümüş tahriş edici ve toksik olmayan güçlü bir antimikrobiyal ajandır.Son yıllarda yapılan çalışmalar . Gümüş patojen mikropların 650 türe kadar öldürebilirliğini göstermiştir Bu bardaklar, ağrılı meme uçlarıyla ilgili sorun yaşayan veya bunları ihtiyati tedbir olarak kullanmak isteyenler için şarttır. Tamamen kullanımı kolaydır ve hiçbir krem veya losyona ihtiyaç yoktur. Emzirmede bebeğe aktarılan hiçbir kimyasal madde yoktur.Kısacası bebeğinize hiç bir zararı yoktur.


Sevgili hanımlar , silverette gögüs bardağını kullananlar , deneyimlerinizi bu başlık altından bizlerle paylaşabilir , bir çok anne adayına yorumlarınızla yardımcı olabilirsiniz.

Bardakları bulaşık makinesinde yıkamak mümkün müdür?

Hayır, bardakları bulaşık makinesinde yıkamak mümkün değildir.

Beslenmeden önce memelerimi durulamam gerekiyor mu?

Hayır, beslenmeden önce sonra gögüslerinizin durulamasına gerek yoktur.

SILVERETTE yi dezenfekte etmek mümkün müdür?

Hayır, dezenfektan gümüşün etkinliğini giderebilir

Ürünün etkinliği zamanla azalır mı?

Hayır, etkinlik aynı kalır. Birdahaki doğumlarınızdada kullanabilirsiniz.

NASIL KULLANILIR

Emzirme oturumu bittiğinde, bir fincana süt bırakın ve bu gögüs kaplarını koyun . Durulayıp kurulayın ve meme uçlarına yerleştirin . Herhangi bir dezenfektan veya başka bir temizleme çözeltisi kullanmayın. Kaynatmayın.

Bu yazı izinsiz yayınlanıp paylaşılamaz ! Melekler Mekanı .Com Kaynak gösterilerek yayınlanabilir.

 
Son düzenleme:
Üst