1. Miray88

Miray88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

sinameki kullananlar kullanıcı yorumları memnun kaldınız mı ?

Konu, 'Sağlık Soru Cevap' kısmında Miray88 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar kabızlık yaşıyorum buna sinamekinin iyi geldiğini duydum ama hiç denemedim nasıl kullanıldığını ne sürede etki ettiğini bilmiyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa eğer çok sevinirim şimdiden tşkler.

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
sinameki kullananlar kullanıcı yorumları memnun kaldınız mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Contex kullananlar kullanıcı yorumları

Contex kullananlar kullanıcı yorumları

Contex isminde, metabolizmayı hızlandıran ve hızla kilo verdiren bir karışımdan bahsediyorlar arkadaşlarım. Bununla alakalı sormak istiyorum acaba kullanan var mı ?
  2. Gliss yada elseve sıvı saç kremini kullananlar var mı? Memnun kaldınız mı?

Gliss yada elseve sıvı saç kremini kullananlar var mı? Memnun kaldınız mı?

Gliss yada elseve sıvı saç kremini kullananlar var mı? Memnun kaldınız mı? Teşekkür ediyorum hanımlar...:hıms:
  3. Chicco simplicity puset kullananlar memnun kaldılar mı

Chicco simplicity puset kullananlar memnun kaldılar mı

Arkadaşlar 1 aylık bebeğim var şimdi hastaneye bebek el çantasında götürüyorum ama yakında sanırım bebek arabası ihtiyacımız olacak. Uzun mesafede de işime yarayacak iyi bir puset arıyorum hatta chicco simplicity puset acaba nasıldır bebeğim rahat eder mi ben rahat kullanabilir miyim kullananlar varsa önerirmisiniz bu markayı?
  4. Noviderm boreade kullananlar memnun kaldınız mı merak ediyorum

Noviderm boreade kullananlar memnun kaldınız mı merak ediyorum

Benim cildim yazın çok kuruyo ayrıca siyah gözenekler var ayrıca 20 yaşındayım sizce bu ürün iyi gelir mi yoksa cildime herhangi bir krem ya da bi bakım yapmam doğru olur mu bu yaşta. Ama gözenekler çok rahatsız ediyor ayrıca yazın da çok kuruluk yaşıyorum. Noviderm alkolsüz ve doğal bir ürün olduğunu duydum ne derece doğru merak ediyorum.
  5. İmmu-nat ürünlerini kullananlar memnun kaldınız mı

İmmu-nat ürünlerini kullananlar memnun kaldınız mı

bir arkadaşımın babası prostat kanseri oldu arkadaşlar nette araştırırken gördük de alternatif tıp diyorlar sanırım da kanserli hücreleri küçültüyor muymuş neymiş acaba faydası var mıdır işe yarıyorsa gerçekten arkadaşıma da söyleyeyim. Doğal üretiliyormuş acaba gerçekten doğruluk payı var mı yoksa yine kandırmaca mı bu da??

Sayfayı Paylaş