Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Slm kızlar nasılsınız, herkese iyi haftalar.
Rmazanda saatlerimiz iyice şaştı, sahurdu, namazdı derken 5 gibi yatıyorum ama uyumak işkence.
Gündüzde saat 2 gibi kalkıyorum, çok zorlanıyorum be yaa, doğuma 19 gün kaldı ama bugün gelse razıyım valla.
Gerçi bi yandan haftaya pazartesi gelsinde kuzenim yanımda olsun diyorum :)
Eşimi bekliyorum, kan vermeye gidicez yine, o arada bakayım dedim.
Görüşürüz kızlar...

günaydın melekler

bende gece geç yattım sahura kalktım derken 4.30 da yattm sabah zor uyanmışım tbi dün akşam teraviye gittim ALLAH kabul ederse cami normalde çok kalabalk olurdu yer bulamazdn neredeyse kimsecikler yoktu eskiye göre çok sıcaktı ama durulacak gibi değildi klimada yok vla içimden geçirdim param olsa iki tane salon tipi klima alırım hayrına serin serin ibadet etsin herkes die ALLAHIM kabul etsn günler uzun sıcaklar bir yandan elimizden geldği kadr orucumuza namazımıza dikkat edios

günaydın melekler

bende gece geç yattım sahura kalktım derken 4.30 da yattm sabah zor uyanmışım tbi dün akşam teraviye gittim ALLAH kabul ederse cami normalde çok kalabalk olurdu yer bulamazdn neredeyse kimsecikler yoktu eskiye göre çok sıcaktı ama durulacak gibi değildi klimada yok vla içimden geçirdim param olsa iki tane salon tipi klima alırım hayrına serin serin ibadet etsin herkes die ALLAHIM kabul etsn günler uzun sıcaklar bir yandan elimizden geldği kadr orucumuza namazımıza dikkat edios

Amin canım inşallah Allah kabul etsin canım,çok zor oluyo ama Allah yardım ediyor bugün 5.gün :)

Geri