Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

ne kadarlık oldu şimdi cinsiyetide belli değildir ama erkek gibi sanki ya ben sana ilk dediğim neydi acaba :)

ne kadarlık oldu şimdi cinsiyetide belli değildir ama erkek gibi sanki ya ben sana ilk dediğim neydi acaba :)

12 haftalık olduk yok yok değil tam net 16 haftada oluyormuş sen bana tahmin etmedin ama çevremdekiler hep kız diyor benimde gönlümden öyle geçiyor bakalım hayırlısı eli ayağı sağlıklı olsunda ikra ile dünür oluruz belki :) yada esra ile

12 haftalık olduk yok yok değil tam net 16 haftada oluyormuş sen bana tahmin etmedin ama çevremdekiler hep kız diyor benimde gönlümden öyle geçiyor bakalım hayırlısı eli ayağı sağlıklı olsunda ikra ile dünür oluruz belki :) yada esra ile

hayırlısı inş. sağ salim alda kucağına razaman tutuyormusun nasıl oluyor şimdi o kısma gelemedim henüz bilgi edinmek için
valla çok safikmişiz ya ben valla burda öğrendim bir çok şeyi hayatta yumurtlama günü nasıl hesaplanır duymadım şu yaşıma kadar baka okuya okua öğrendik

pine hoşgeldin bizi unutmamana sevindik:):)her şey yolundadır umarım özledik seni be yaa:D:D

kızlar bn hamilelik linkine bir şey yazdım arada bakın orası sahipsiz kalmasın

Geri