Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

hmmm bende niveanın bebe yağını aldım ama badem yağ içerikliymiş...sen normalde kıl fazlalıgı yaşıyormuydun canım :(

benim normalde çok azdır umarım çok kıllanma yapmaz..

benimde karnım çıktıııı :) bebeğimin nerde oldugunu bile hissetim ben :)
eşimede göstermiştim orası böyle daha bi yüksekti :) sonra doktora gidince doktor hep ordan inceledi bebeğimizi :)

hmmm bende niveanın bebe yağını aldım ama badem yağ içerikliymiş...sen normalde kıl fazlalıgı yaşıyormuydun canım :(

benim normalde çok azdır umarım çok kıllanma yapmaz..

benimde karnım çıktıııı :) bebeğimin nerde oldugunu bile hissetim ben :)
eşimede göstermiştim orası böyle daha bi yüksekti :) sonra doktora gidince doktor hep ordan inceledi bebeğimizi :)

Benim göbeğimde hiç tüylenme yok şükür olmaz inş.

göğüslerede sürmek gerekiyormuş canım oralarda şişiyorya sonuçta..

ben doktora sürdüm çatlak kremi verdi ama birde bugün niveanın bebe yağını aldım badem yağı içeriyormuş sürmeye başlamak istiyorum çünkü bende henüz çatlak yok ama karnım şişti yani..

annenin tarifinde ne yağları varmış tarifini versene banada :) birde annende çatlak olmuşmu canım

annemin çok çatlağı var malesef:S hatırladığımı sayayım canım ozon yağı, havuç yağı, buğday yağı, kayısı yağı, badem yağı, kakao yağı

Benim göbeğimde hiç tüylenme yok şükür olmaz inş.

benimde göbeğimde hiç tüy yok canım ama kelebek dedi ya badem yağı tüy yapıyo diye bende ondan korktum biraz :(

annemin çok çatlağı var malesef:S hatırladığımı sayayım canım ozon yağı, havuç yağı, buğday yağı, kayısı yağı, badem yağı, kakao yağı

peki bu yağları kullandıktan sonrada yinemi çatlak olmuş tess

hayr kafacm bn sorun yasamadım bır kac kere karnıma surdugumda farkettm bir de kullananlardan duydum bu yuzden bıraktım sankı karnım bıraz tuylendı gıbı geldı en guzelı zeytınyagı doğal bol bol sür:)

benimde göbeğimde hiç tüy yok canım ama kelebek dedi ya badem yağı tüy yapıyo diye bende ondan korktum biraz :(

peki bu yağları kullandıktan sonrada yinemi çatlak olmuş tess

yok canım annem bişi sürmemiş o zaman karnına. Bu tarifi geçenlede bir programda karın çatlağı için söylemişler oda not almış hazırlamış verdi bana

dene tabı bıraz vucutla alaklı catlaklar olursa cok muhım degıl bol bol nemlendırerek onlem alabılırz

kızlar bugun gecmk bılmedı bna vla dun kızlarlar yemege gıttık 10.30 da geldk o ses turkıyeye baktm 12 de yattım gece eşim cok korktuu onu uyandırdım kıyamadım bnde bı dha uyuyamadım bugun erkenden yatabılırım ınsallh

dene tabı bıraz vucutla alaklı catlaklar olursa cok muhım degıl bol bol nemlendırerek onlem alabılırz

kızlar bugun gecmk bılmedı bna vla dun kızlarlar yemege gıttık 10.30 da geldk o ses turkıyeye baktm 12 de yattım gece eşim cok korktuu onu uyandırdım kıyamadım bnde bı dha uyuyamadım bugun erkenden yatabılırım ınsallh

BEn bu akşam kayınvalideme gidicem erken kalkamayız ama uyudum ben şükür ama erkenden uykum geliyo o ayrı

tesss deneyim bende bu kremleri inşallah iyi gelir..

kelebekcim birazda ırsiymiş zaten bakalım hayırlsıı

tesss misafirlermi gelmişler kuzu

Geri