Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

tes suara bnde bıraz erken yatıyorum dün kızlarla yemekte bıle uyukladım cok güldük halime:)

kızlar bn haftasonu ıcın soyle termal otele gıtmek ıstıyorum doktor sakıncası yok dedı eşimle konuştuk oda istiyor ama bır yandanda masraf yapmak ıstıyos ama gercekten sıkıldım cok cok ıhtıyacm var soyle spa+masaj+hamam offfff

- - - Updated - - -

tes suara bnde bıraz erken yatıyorum dün kızlarla yemekte bıle uyukladım cok güldük halime:)

kızlar bn haftasonu ıcın soyle termal otele gıtmek ıstıyorum doktor sakıncası yok dedı eşimle konuştuk oda istiyor ama bır yandanda masraf yapmak ıstıyos ama gercekten sıkıldım cok cok ıhtıyacm var soyle spa+masaj+hamam offfff

kelebek sıcak bebek için çok iyi değil canım aman dikkatli ol he

doktor cok sıcak olmamak şartıyla gıdebılırsn dedi kafa cok istiyorum bunaldm ya iş ev dersler cidden cok sıkıldım burda buraısı acayıp sıkıcı bır yer eşimde gıdebıleceımız bır kahve cay bahcesı yada kafe falan yok dusun artık bi kipa acıldı mıllet akın akın coluk cocuk kipada hahaha tamam gülüyorum ama haksız da degıller baska gıdecek yer yok kii

doktor cok sıcak olmamak şartıyla gıdebılırsn dedi kafa cok istiyorum bunaldm ya iş ev dersler cidden cok sıkıldım burda buraısı acayıp sıkıcı bır yer eşimde gıdebıleceımız bır kahve cay bahcesı yada kafe falan yok dusun artık bi kipa acıldı mıllet akın akın coluk cocuk kipada hahaha tamam gülüyorum ama haksız da degıller baska gıdecek yer yok kii

iyi madem çok sıcak olmamak kaydıyla gidiver :)

nası bi yer kız orası tırstım :)

kime kayınvalidememi göümcem orda tatil diye geldi biz de yemeğe gidicez

he işte onu demek istedim geldimi görümcen ondanmı gidiyon dedim :)

- - - Updated - - -

Bizde burdaki bir otele hamama ve masaja gidicez bir pazar ama denk gelmedi bir türlü

Bizde burdaki bir otele hamama ve masaja gidicez bir pazar ama denk gelmedi bir türlü

sizin imkan var gitmiyorsunuz tess git bnm içinde git:D

kafaa burası ilçe burda bi b..k yok anlatırken bile sinirlendim hahaha
kipa acıldıgından bu yana millet kipada annemle oglen ne güldükk coluk cocuk kipaya gidiolar ayy bizde gittik annemle fırsat ürünlerinden 1 tl lik ürünlerden alıp geldik hahaha napalım yapacak bir şey varda biz mi yapmıyoz:D
buraya sineme bile bir kaç senedr acıldı oda hiç iç açıcı değil yani anlıycan yaşanacak bir yer değill işte biz hep yakın yerlere gidios

Geri