Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

eşiminkini kayınvaldiem koymuş canım:) e ve i aynı anda olunca hastalık oluyormuş canım. Bilmiyorum ki programı ama isim analizi yapan bi adammış her programa çıkıyo olabilir bir bulsam sıkıcam ümüğünü:S

e kayınvaliden koyduysa bu seferde koymak senin hakkın olmuyormu :)

buna ne diyor peki kayınpederin :)

ay çok merak ettim o programcıyı azcık araştırıyım :)

- - - Updated - - -

ay burdan youtube açmıyo ama annemlerden filan bakıcam canım çok merak ettim adamı :)

kayınpederimin söyledikleri bu kadının sölediklerine benziyo canım bu kadından etkilenmiş sanırım:S bu kadınıda yolucam:)

2 Program Saba Tümer Nilda Ferhan Efeçınar Part 1 Kuantum - YouTube

- - - Updated - - -

e kayınvaliden koyduysa bu seferde koymak senin hakkın olmuyormu :)

buna ne diyor peki kayınpederin :)

ay çok merak ettim o programcıyı azcık araştırıyım :)

- - - Updated - - -

ay burdan youtube açmıyo ama annemlerden filan bakıcam canım çok merak ettim adamı :)

bişi demedim şimdilik canım ama o kozumu kullanıcam merak etme:)

kayınpederimin söyledikleri bu kadının sölediklerine benziyo canım bu kadından etkilenmiş sanırım:S bu kadınıda yolucam:)

2 Program Saba Tümer Nilda Ferhan Efeçınar Part 1 Kuantum - YouTube

- - - Updated - - -

bişi demedim şimdilik canım ama o kozumu kullanıcam merak etme:)

kullan bacım sonuna kadar diren ben arkandayım :)

benim öylede bi şansım yok malesef :(

anam varya bu işlerle upraşan ne çok insan varmışta haberimiz yokmuş yahu :)

öğle yemeğimde balık varmış sevindim bu hafta 3. balığım olacak. Doktorum ısrarla haftada en az 2 öğün balık yiyeceksin diyor 1 yersen yetmez balık yağı ile takviye yapmak lazım o zaman dedi. Balık hapıda yazdı. 2 öğün yemediğin haftalar içersin dedi ama yiyoruz gerek kalmadı hapa.

merhaba kızlarrrr :)

ben balık sevmiyorum ya valla hiç yemek gelmiyor içimden :S

kızlarrr biz ne zamandır ev arıyoruz biliyorsunuz ama daha gönlümüze göre bulamadık..hep arakar olsun istedik ama çıkmadı işe önümüze..

sizlere birşey danışmak isitoyurm sizce dubleks daireler nasıl olur..hiç istemiyorduk aslında ama bilmiyorum ya düşünüyorum bu aralar :S

fikirlerinizi almak istiyorum..?

birdeeee daha önce bolu abanta giden varmııı :) bu hafta sonu oraya kaçamak yapmayı düşünüyoruz bu konudada bilgi verin banaaaa :)

Geri