Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kelebek gidip kebapları yer öyle gezeriz

aç karın ne geziceğizzzzz bende para zürtlesim yemekler bedava gelecekkkk kızım tese uğrar karnımızı doyurur ordan beri hep birlikte çıakrızzzzzzzzzzzz :))))))

süpperr fikirrrrrrrr

günaydın kızlarrrrrrrrrrr

günaydın sahillommm

dün anneme gıttım iş cıkısı dedim böyle böyle arkd.kız coukları olacak bahsettm sızden annem de meger neler varmıs kadın hedıyelık zulasını cıkarttı bana benden arkd.hediye et dıye ikinizede annemn el emegı işlernden koydum kendı oglumada ayırdım :)en gusellerını bızlere aldım :D o hedıye götürene kadr tekrar örecek zaten dün akşam itibariye başladı :) ben pek örgüyü sevmem biliosunz ama cok cici bunlar minnacık yaaa cok hoşuma gitti inşallh begnrsnz sizde

kelebekçim annen zahmet etmesin kuzum ya sen gelmen yeter valla ohh heyecanlandım

olsun bunlarda annemden mınık bebişlere hatıra olsun offf cuma güünü gelse bi süper olacak işlermizde dünden bu yana yogun gecmek bılmıyor resmen
eşimde naspse cuma sabah marmarıse gıdıyor 3 gün görüşemicez bnde sizle gün boyu bol bol gezer kafa dagıtırım bursann nesi meşhur yiyecek olarak

pideli köftesi sonracığıma aslında aslında zaman olsa kaç gibi burda olursunuz bilmiyorum ama cumalıkızığa götürrüdüm seni çok ters yerlerde beya çarşı zaten tüm zamanı alıyorrr

sabah 5 ten bu yana ayaktaym uykum kactı bı kac gundur boyleyım eşimde nöbetciydi.kalktım namazdan sonra tv seyrettim bir istanbul masalı vardı bı kac gundr takıldım dızıye:)sonra 6.30 da bnm oglan basladı tekmelemeye anladım acıktı hemen hazırlanıp sımıt sarayına gıttım kahvaltı yaptık oglumla ordab yavas yavas işe geldım iyi oldu acıldım şimdi biraz uyku modundayım bi yandanda dosya işliom kahvemı içsem

pideli köftesi sonracığıma aslında aslında zaman olsa kaç gibi burda olursunuz bilmiyorum ama cumalıkızığa götürrüdüm seni çok ters yerlerde beya çarşı zaten tüm zamanı alıyorrr

cumalıkızıga da carsı mı oluyor orda neler var babamn işlerıne bellı olmazkı sahıll adam hazrlan der 2 saat sonra gelr ama erken cıkarız demstı ınsallh sozunde durur yoksa cok fena surat asarım

günaydın kızlar:) Aşk olsun sahilim ben çarşıda da yemek ısmarlarım ayıpsın lafı mı olur:) Olur öyle yapalım ben annemi çağırırım gelir iş yerime onunlada tanışmış olursunuz meşhur anne:)

Geri