Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

hoşbulduk canım benim nasılsın sağlığın sıhatin bebişinnnn oyyy kıyamam ben size yaaaa

iyiyiz hamdolsun canım geceleri uyuyamıyorum sadece artık ağırlaşmaya başladı. 2 ayımız kaldı pazartesi randevum var yine. inşallah herşey yolunda devam eder.

hersey çok güzel sakınn daha bişi alma duyan gelicek zaten doğuma..herkes getiricek..arkadsım öyle yaptı..ben hiç emire kıyafet almadım dedi..onun adıda emir :D:D

bende çok fazla bişey almayı düşünmüyorum doğsun kilosuna göre alırım ihtiyacı oldukça.hediyede gelir dediğin gibi. emir nasıl bir bebek. merak ettim emirler yaramaz oluyormuş ama bakalım doüğrumu

akasya ilk balayındayken yanımıza gelişin kadr mutlu oldum gelmene..çok uzatmayın arayı nolur yaa..

canım benim hep aklımdasınız valla hiç unutmadım sizleri ama işte bir türlü kısmet olmadı.

iyiyiz hamdolsun canım geceleri uyuyamıyorum sadece artık ağırlaşmaya başladı. 2 ayımız kaldı pazartesi randevum var yine. inşallah herşey yolunda devam eder.

bende çok fazla bişey almayı düşünmüyorum doğsun kilosuna göre alırım ihtiyacı oldukça.hediyede gelir dediğin gibi. emir nasıl bir bebek. merak ettim emirler yaramaz oluyormuş ama bakalım doüğrumu

canım benim hep aklımdasınız valla hiç unutmadım sizleri ama işte bir türlü kısmet olmadı.
şuan 7 aylık bi bebek ama annesi hareketli çok diyo.benim gördüğümde çok sakin olması..

Geri