Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Aslında haklısın evin işi hiç bir zaman bitmez
Ama ne biliyim sabah erken kalkmak artık beni yoruyor , yaşlandımmı nedir

yaşlanmaktan alakası yok mevsimsel birde bütün gün iş yerinde masa başında oturuyoruz güğüm gibi artık eklemlerimiz hereşyimiz kitleniyor metabolizma yavaş çalışıyor haliyle hantallaşıyoruz üstüne yermrk yedinmi tam uyku modu oluyor sıcaklar çok yoruyor insanı

Bende hem oturup hem iş yapıyorum, Allah'tan ani misafir falan gelmiyor rezil olurum valla.
Ay sahilim cidden günler nasılda geçiyor, 1 yılı geçirdik bile...
Unutmadan söyleyeyim, malum enfeksiyon oluştu bende, bu hafta doktor herşey normal dedi, sonra enfeksiyondan bahsedince ooo diyip heran suyun patlayabilir dedi. Yani heran gelebilirmiş, öyle olursa giderken yazamam size, bi kaç gün gecikirsem dualarınıza ihtiyacım olacak...

yaşlanmaktan alakası yok mevsimsel birde bütün gün iş yerinde masa başında oturuyoruz güğüm gibi artık eklemlerimiz hereşyimiz kitleniyor metabolizma yavaş çalışıyor haliyle hantallaşıyoruz üstüne yermrk yedinmi tam uyku modu oluyor sıcaklar çok yoruyor insanı
Çok yoruldum canım ya her sabah kalk işe gel sonra eve git
Bu aralar çok sıkılıyorum bi tatile çıksaydım , nefes almaya ihtiyacım var
Birde bütün gün bilgisayar başında çalışmakta çok sıkıcı
Hele bugün berbat bir gündü çok yoruldum

ikracım huzurda numran vardı yada sendede ona en kötü mesaj at bize ulaştırır mutlaka
inş. ya allah kolaylık versin bir avazda kurtulun

ay valla hem strsli hem heyecanlı

offfffffff kız bağırcan ya ıkınınca aklına bizi getir

:)

Çok yoruldum canım ya her sabah kalk işe gel sonra eve git
Bu aralar çok sıkılıyorum bi tatile çıksaydım , nefes almaya ihtiyacım var
Birde bütün gün bilgisayar başında çalışmakta çok sıkıcı
Hele bugün berbat bir gündü çok yoruldum

kesinlikle hereşyden uzak 3 4 gün bile yetiyor ama ben gitmeme rağmen şuan hiç gitmemiş gibi çok monotonum ya kendimi yorgun bitkin hissediyorum ama dinlenememekten iş ev aile evlilik zorluyor hepsi

günaydın bebişlerrrrrrrrr çok yorgunum zinde başlayamayacağım galiba birgün:) akşam yemeğe yine misafirlerim vardı off sıcakta öldüm ama abim özellikle döktürmüşsün dedi kayın-pederimde hepsini yedi:) işten koştur eve yemek yap hizmet et öldüm yahu :( :brushteeth:

ben eve gittim ayıla bayıla çok sıcaktı ve kalabalıktı metro sonra eşimin dayısı gelmişti yarım saat felan oturduk gittiler emek yedik çamaşır ettım astım mutfakta yemek yaptım çrkirdek felan çıtlatıp yattık ay ama uykumu tam alamamış gibi halim var

Geri