Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

yok twet daha bişey çıkmadı artık bu haftadan sonra biraz biraz çıkar pantolonlarımın düğmesi rahat kapanmıyor mesela o kadarcık fark ediyor :) artık oda göbekmi bebekmi bilemedim :)

selam kızlar napıyosunuz

bende eşim gelicek yemeğe öğle yemeği hazırlıyorum zeynepte cok hareketli zor oluyor :))))))
öğleden sonrada zeynep uyuyunca buzdolabını silip düzenlemem lazım
ütü yapmam lazım
malum bizim burada kışlık üniformalar çıktı artık
çokkkkk işim var çokkkkkk :)))

geçmiş olsun kafa a herkes öyle inan çok hasta kırılıyor hava değişikliğimi dir nedir valla bende korkuyorum olmamak için c vitamini elma meyve sık sık yiyyorum

- - - Updated - - -

selam kızlar napıyosunuz

bende eşim gelicek yemeğe öğle yemeği hazırlıyorum zeynepte cok hareketli zor oluyor :))))))
öğleden sonrada zeynep uyuyunca buzdolabını silip düzenlemem lazım
ütü yapmam lazım
malum bizim burada kışlık üniformalar çıktı artık
çokkkkk işim var çokkkkkk :)))

maşallah zeynep büyümüş tam sevimli vercen elime ısırcam ısırcam yicem öyle ee büyüyor annesi ilgi zamanı artık mutfağa peşine götürcen nere gidersen ora yoksa alıştı sana sensız durmaz

kafa geçmiş olsunn bol bol c vitamini al dinlen akşam vikislen terle ancak öyle atarsın gribal enfeksiyonu

armagan zeynep bebiş büyüyor her gün biraz dha nazar degmesn face fotoları takıp edıyorum maşallh diyelim kendini yorma çok

kızlar bnde dört göz oldum:(astımatım yükselmiş gözlük verdı doktor ayyy bugun taktım ama bir acayp oldum beee sankı yere basamıyor gıbıyım nasıl alısıcam bılmıom bugn akşam kayınvalıdemler teyzemler gelıyor eltımlerle yanlarına gıdıcez akşm hareketlı gececek bizim sızlerıı özledm hepı8nızı opuom

Geri