Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

selam kızlar
ben geldim, iyiyim. sizler de iyisinizdir umarım
Sahilcan kızın ne yapıyor? resimini nasıl görebilirim kuzumuzun?
kelebek nasılmış kızlar?

Merhaba kızlar, sizleri yeniden burda görmek güzel. Kafacım dün doktor kontrolümüz vardı 2,530 olmuşuz bizde. Şimdilik herşey yolunda bir sıkıntımız yok. İsim konusu hala netleşmedi malesef bizde sizin çözülmesine sevindim darısı başımıza.

mrhb kızlarr ben geldim ama kimseler yok uzun zamandr yazamadım hepinizi özledim çokk zorlu ve yorucu bır süreç atlattım şükür artk iyiyiz oğlumda iyi gelen gıden oluyor fırsatm olsada nete gıremıyorum sizler gelişmelerden haberdr edın bnı

nicki kafa tes hamılelık nasıl gıdıyorr en yakın dogum kimin?
kendınıze ve bebişlerinize ıyı bakn

slm kızlar huzurcum kızım facede var aslında görebilirsin urfaya geldiğindede bekleriz cayımızı içmeye :)

zaman geçiyor kızlar 1 ağustos iş başı mail attım bakalım izin ile alakalı ne dicekler

kelebekcim iyi olmana sevindimmmm

nikoooo kanga :) kız düğün fotolarında seni göremedik kardeşin çok güzel gelin olmuş

slmmmm teyzoslarrrrrrrrr buralar cok sıcak pc bıle acılmayacak nerdeyse sıcaktan off off
kelebekcımmmmmmmm hayırlı ugurlu olsun canım bebegın uzun omurlerı olsun
benım dogum 27 ekım gorunuyor bence kasimida bulur.daha onumde tes ve kafa varlarrr
salicannnnn kankiiiiiii fotolar elimize ulasmadi daha hem ne yapcan ben gibi cirkin seyi gorup hahaha

Merhaba kızlarrr..

bugün itibariyle iş yerinde son günüm sizlere haber vermek istedim..pazartesiden itibaren izinliyim daha sonrada oğlumu bekliycem Allahın izniyle..

evimde net yok anneme gittikçe girmeye çalışırım inşallah.bilginiz olsun..

hepinizi öpüyorum Allaha emanet olun ben uzun bi süre izinli olucam..

gidipte dönememek dönüpte görememek var..arada buraya yazın bende okurum..

doğum yapan arkadaşlarım sizleri ve bebişleriniz öpüyorum sağlıklı sıhhatle büyütün inşallah..

benim gibi dogum yapamyan arkadaşlarım sizlerede hayırlı doğumlar diliyorum..Allah hepimizi sağlıklı sıhhatli kurtarsın inşallah..

diğer arkadaşlarımıda yanacıklarından öpüyorum..Allaha emanet olun görüşmek üzere

Merhaba kızlarrr..

bugün itibariyle iş yerinde son günüm sizlere haber vermek istedim..pazartesiden itibaren izinliyim daha sonrada oğlumu bekliycem Allahın izniyle..

evimde net yok anneme gittikçe girmeye çalışırım inşallah.bilginiz olsun..

hepinizi öpüyorum Allaha emanet olun ben uzun bi süre izinli olucam..

gidipte dönememek dönüpte görememek var..arada buraya yazın bende okurum..

doğum yapan arkadaşlarım sizleri ve bebişleriniz öpüyorum sağlıklı sıhhatle büyütün inşallah..

benim gibi dogum yapamyan arkadaşlarım sizlerede hayırlı doğumlar diliyorum..Allah hepimizi sağlıklı sıhhatli kurtarsın inşallah..

diğer arkadaşlarımıda yanacıklarından öpüyorum..Allaha emanet olun görüşmek üzere

kafa iyi haberlerini bekliyoruz bir şekilde haberdar et bizi :)))
hadi allah bir avazda kurtarsın inş.

- - - Updated - - -

slmmmm teyzoslarrrrrrrrr buralar cok sıcak pc bıle acılmayacak nerdeyse sıcaktan off off
kelebekcımmmmmmmm hayırlı ugurlu olsun canım bebegın uzun omurlerı olsun
benım dogum 27 ekım gorunuyor bence kasimida bulur.daha onumde tes ve kafa varlarrr
salicannnnn kankiiiiiii fotolar elimize ulasmadi daha hem ne yapcan ben gibi cirkin seyi gorup hahaha

göbeğin şişsede taş gibi hatunsun halenn :)

hayırlı ramazanlar kızlarrrrr bu sıcaklarda tutabılenlere allah kolaylık versın allah kabul etsın.bız malum tutamıyoruz ne kadar kizce tutmam icin israr etsede :zarhos:bebisimi dusunmem lazim seneye insallah.sizler nasilsiniz bebisler nasillllll hepinizi opuyoruz oglumlaaa teyzoslarrrr

Geri