Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

selam yavrular, canlar

facebookta hepinizin profillerine girdim. sahilim zeynebimizi gördüm çok tatlı. kelebekimin yavrusunu da gördüm. Allah bağışlasın inşallah.
tesadüfüm senin de tombiş halini gördüm. sağlıkla gelsin yavrun.
iç canım suyunu.
nikican sana da hayırlı ramazanlar. gelecek ramazan yavrun kucağında olacak inşallah
kafa izine çıkmış, kafacım uğrarsan oku diye yazıyorum. hayırlı doğumlar olsun bir avazda inşallah..
pine de uğramıyor, ikra da artık. ikrayı fırsat olursa arayacağım bakalım..
herkes iyi mi?

ablamın doğumu da ağustos sonunda bizde onu bekliyoruz.

selam kızlar nasılsınız anammm ne zamandır gelmiyorum iyice hayırsız oldum ben valla kızsanızda haklısınız ne diyem size kızımla tatile gittik geldik iş başı yaptım babaannesine bıraktım gene :) nasılsınız kelebeğim doğum yapmış canım benim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlad olsun inş. tosunun caım benim kafada izine ayrılmış bir avazda inş. tes senide kuzum rabbim bir avazda kurtarsın hepinizi huzurummm canım nasılsın kız faceden eklesene beni anam ben kimseyi bulamıyorum nasılsın işlerin gene yoğunmu biz hem adaşınla hemde oruçla boğuşuyoruz valla neyse öpüyorum hepinizi kuzularınızıda

kızlarrr oğlumu uyutup geldimmm kimseler yok sanırım. site değişmiş sankimine daha bı gusel olmuşş sizleri özledim işe baslasamda tekrar cene calsak:):)vakıt hızlı gecıyor oglumla bazen yogun ve yorucu oluyor..
nicki kafaa sizlerle konuşamıos ne kadrınız kaldı meraktaym kendınıze ı bakn aeo

selam kızlar nasılsınız anammm ne zamandır gelmiyorum iyice hayırsız oldum ben valla kızsanızda haklısınız ne diyem size kızımla tatile gittik geldik iş başı yaptım babaannesine bıraktım gene :) nasılsınız kelebeğim doğum yapmış canım benim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlad olsun inş. tosunun caım benim kafada izine ayrılmış bir avazda inş. tes senide kuzum rabbim bir avazda kurtarsın hepinizi huzurummm canım nasılsın kız faceden eklesene beni anam ben kimseyi bulamıyorum nasılsın işlerin gene yoğunmu biz hem adaşınla hemde oruçla boğuşuyoruz valla neyse öpüyorum hepinizi kuzularınızıda

cok sagol pınecımm amın.sen bnde eklısın dımı facete

oyyyy ne kadar uzun zaman olmuş buraya gelemeyeli

hayırlı ramazanlar

nasılsınız kızlar biz oğlumla 29+2 olduk bugün ekimi bekliyoruz kısmetse

bir yandan hamilelik bir yandan minik ve günle büyüyen yaramazlaşan kızım nasıl uyudugumu bilmiyorum

sahilcim zeynep masallah buyuyor kocaman olmus

kelebekcim oğlusunu gördüm masallah Allah uzun ömürler versin

huzurrr hiç görüşemedik nasılsın cnm herşey yolundamı biz de teyze olalım artık :)

kafacım az kalmış Allah bir avazda sağ sağlim kurtarsın inşallah

tesadüfe de hayırlı olsun sağlıklı buyutsun bebeğini

nikooo seni de göremiyorum face de nasılsın canım oğluşumuz nasıl

pineee face de beni de eklemeyi unutma

arada unuttuğum ismini yazmadığım varsa kusura bakmasın nolur

bir araya gelemesekte gönüllerimiz bir unutmayalım....

slmmmmmm teyzoslarrrrrrrr ve kuzuslariiiiiii
ayyyyy tesss de dogum yapmis oda kurtuldu gelsede yazsa bebis nasil nasil gecmis dogumu
bizde oglusla 28.haftaya girecegiz cok tekmelemesede annesini hareketlerini rahat goruyorum artik heleki geceleri iyi geziyor:)asilarimizi testlerimizi hep olduk, alisverislerde bitti sayilir bi oglan kaldii cikmasini bekliyoruz:)isim konusunda esimle 2 isim arasinda kalmistik o baskin cikti oglumuz a 'ruzgar' ismini koyacagiz insallahhh.
teyzemizde yeni evlenmisti onunda bebisi olacak cok heyecanliyiz :) masallah dayi ,teyzee kuzusun kardesleri ayni yilda dogacaklar:))
buralar cok sicak bunaldik sicaklardan kafamizi cikartamiyoruz hep evdeyim :(
sahilcannnnn kelebekkk bebisleri olan digerrr annislerr valla buyuttunuz kuzuslarii biz daha doguramadik:) gelselerde bizde ugras bulsak zamanimiz gecse onlarla off bekle bekle catliyor insan gormak istiyor hemen.yine geliriz arada sizlerde yazin merakta birakmayinnnnnn opuldunuzzzzz

kızlarrr, hepinizi faceden takip ediyorum. geçen gün sahili aradım, ikrayı aradım, bütün haberleri aldım.
pine ile faceden haberleşiyoruz.
tesimizin kızı oldu sıra geride kalan hamilelerimizde.

kafadan haber alabilen var mı? o ne yaptı acaba oğlu geldi mi?

tesim kızının adı çok tatlı olmuş.. Allah bağışlasın inşallah. biraz toparlanmanı bekliyorum arayacağım seni telden.

kızlar ikranın hamileliği biraz sıkıntılı geçiyormuş, ona dua edin olur mu?

nikicim bana mı çabuk geçti ne çabuk 28 hafta oldu Allah bağışlasın yavrunu. sağlıkla dünyaya gelsin inşallah. Rüzgar ismi çok güzel diğer isim adayı neydi merak ettim.

armağanım güzel kızının resimlerini facede görüyorum. sayfana girdikçe zaten maşallah demekten kendimi alamıyorum. Allah bağışlasın canım. oğluna isim düşündünüz mü? görümcenin bebeği ne zaman geliyor? ben Allah nasip ederse seneye düşünüyorum canım. dua edin de Allah hayırlı zamanda nasip etsin.

kelebekcan yavrunla gezmelere çıkmışsın süpersiniz.

dün pine ile saydık tam 11 tane yeğenim var. bir de gelecekler var tabi. kaç tane bekliyoruz (kafa, niki, armağan, ikra)
ne kalabalık bir aile olduk kızlar.

sahilcan topiğimizin anası, birleştiricimiz :) ne güzel sohbet ettik geçen gün, keşke daha çok zaman olsaydı ya da yanyana olsaydık. öp Zeynebi benim için.

sonra da esen, ben, şıpı inşallah.
bu mübarek günlerde hepimiz birbirimize dua edelim kızlar.
öptüm hepinizi

bu arada anneme iftara diye geldim. o markete çıkmış. mesai saati diye bilgisayarım da açık.
tıpkı bekarlığımdaki günler gibi.
hayat ne garip ne kadar değiştikkk...

bugün nişanımızın 3. yıldönümü kızlar.. :)

slm kızlar ay üst üste okumayalı bayagı olmuştu biz evdeyız zeynep hanımla bütün gün ablamda hamile bu arada :) onunda ıkıncı oğlu geliyor aralıkta çok sıcak çıkamıyoruz bir yere zaten kızım pek hoşlanmıyor ve yerını yadırgıyor eylülün ikisinde iş başı yapacagım çok zor ya aklıma geldikçe ağlıyorum ARTIK motive edersınız benı ya dusunun doğduda işe dönüyorum ah kızım ah zorlu sureçler benı bekliyor bayram geldı temızlık felan hç yapmadım yapamayacagım
bu arada eşimin halası vefat ettı düğün üstü kardeşimi işten çıkardılar yanı streslerle kafam bir milyon birde süreklı evde olduğum için kv pöffffff diyorum

kızlar hepinizi öpüyorummm kib güzel haberler verinnn

Geri