Sırt ağrısı neden olur neyin belirtisi olabilir?

• Konbuyu başlatan İnsidar
  • Başlangıç tarihi
İ

İnsidar

Forum Okuru
Sırt ağrısı neden olur neyin belirtisi olabilir?

Sırt ağrısı hangi hastalıkların habercisi melek kadınlar kulübü sırt ağrısı hangi hastalığa işarettir forum'da.​

Sırt ağrısı hangi hastalığa işaret olabilir arkadaşlar. Ben bir aydır sırt ağrısı çekiyorum da. Sırt ağrısı neden olur ve sırt ağrısı hangi hastalıkların habercisi olabilir? Gerçi birkaç aydır yorucu işlerle uğraşıyorum ama başka bir belirti ya da sebebi var mıdır merak ettim. Bilen ya da bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Merhabalar
Sırt ağrıları neden olur önce buna cevap verelim. Sırt ağrıları öncelikle yorulmaya ve ağır kaldırma duruma bağlı olabilir bir diğer sebep ise ruhsal gerilim korku durumlarında olusabilir. Omurga ağrısı, obezite, disk kayması, kas ve bağ doku hastalığı, tümörler de sırt ağrısına neden olabilir. Ve tabii şuna da dikkat etmek gerekir ciddi rahatsızlık belirtisi de olabilir sırt ağrıları örneğin tümör dedik bunun yanında fibromyalji, skolyoz, osteoporoz gibi durumlar sırt ağrılarında habercidir. Safra kesesi, yemek borusu, pankreas bezinin hastalıkları sırt ağrılarında habercidir.

Peki hamilelikte sırt ağrıları neden olur? "Hamilelikte sırt ağrısı neden olur fikriniz var mı" konu başlığımız hemen aşağıdaki linkte.

Geri