Soğan kürü ile kistlerim yok olur mu yapmalı mıyım?

B

baharımsın

Forum Okuru
Soğan kürü ile kistlerim yok olur mu yapmalı mıyım?

Soğan kürü kisti yok eder mi melek kadınlar kulubü soğan kürü kiste iyi gelir mi forum'da.​

Kızlar ben de yumurtalık kistleri varmış ama zararsız olduğu söylendi adetlerim düzensiz şuan ilaç kullanıyorum ama acaba soğan kürü kisti yok eder mi? Soğan kürü yapsam kistlerimi eritir mi acaba? İlaçlara pek güvenemiyorum ben. İbrahim Saraçoğlu da iyi gelir diyordu kistlere aklımda soru işaretleri var ilaca mı devam edeyim soğan kürü mü yapayım?

Merhaba
Soğan kürü evet kistlere miyomlara rahmin temizlenmesine iyi gelen bir kürdür ama siz doktora görünmüşsünüz ve doktor gerekli ilacı size vermiş. Bence önce tedavinizi tamamlayın tedaviyi yarım bırakmayın derim size. İlaç bitiminden sonra muayenede belki de kistleriniz yok olmuş olacak soğan kürüne de gerek kalmayacak tedavi başarılı bir şekilde tamamlanmış olacak. Rahimde yer alan her türlü kistlere derman olan bir kür kadınların kadınsal hastalıklarda kullanılan bir şifa kaynağı soğan. Ama dediğim gibi tedaviyi yarım bırakma canım.

''Soğan kürünün faydaları''​

• Yumurtalık kistleri
  • Çikolata kisti
  • Polipler
  • Polikistik over
  • Vajinal akıntıları giderir
  • Menopoz sorunlarını azaltır
  • Adet düzensizliklerini düzenler
Peki soğan kürü daha başka faydaları var mıdır? Bunlar nelerdir? Merak ediyorsanız aşağıdaki linki de incelemenizi tavsiye ederim. ''Soğan kürü ve faydaları'' yazımızın içeriği linkte.

Geri