Evet arkadaslar adetin kacinci gunu sogan kurune baslanmali? Ben de anlamadim 7.gun mu 14.gun mu?

soğna kürü yumrtlaıklarla alaksı yok sadece kistleri yok ediyormuş hamile kalmak için incir kürü faydalı yumurtlaıkalrı büyütüp çatlamasına yardımcı oluyor bide bunları kafanagöre kullanmamak lazım çünki fazla yumurtlamamya neden olursa başka sorunlara sebep olur hepsini denedim çünki sopğna kürünün bi faydası olmadı incir kürüde aşırı yumurta ürettirdi sounuç çoğlana kistler

Kizlar ben Ibrahim hocanin kendisiyle konusup kullanmistim.Adetimin ikinci gunu baslamistim sogan kurune.Benimki adet duzensizligi icindi ve ise yaramisti.

soğan kürü

soğan suyu ile hamile kalan arkadaşlar lütfen tam olarak ne zaman içmeye başladığınızı yazar mısınız lütfen? her yerde farklı yazıyor en doğrusunu uygulayıp hamile kalan arkadaşlar bilir...rica ediyorum hemen cevap alabilirsem sevinirim adetimin son günündeyim başlayacağımda...şimdiden çok teşekkürler yardımlarınız için....
canım merhaba sogan suyunu adet bıtımınden 2 gun sonra 15 gun gunde 2 defa ogle yemegı ve aksam yemegınden 10 dakıka önce ıcıcelek sonra adet baslamadın 10 gun öncede duzenlı ıc adet bıttıkten sonra kuru ıncır kantaıp içeçecmıssın nette arstrı o yumurtanın tuttunmasını salıyormus düşmüyormus yumurta yanı tavsıyelerım bunlar sen yıne de bı arastır

Süper ya hamile kalmayı bırakın biz kadınların idrar ile ilgili tüm sıkıntılarını gideriyor yemin ediyorum ödem atıyor. Rahim ile ilgil isıkıntısı olanlar yapsınlar mutlaka kahverengi olanından yapacaksınız onu kaynamış suda 5 dk bekleteceksiniz ikiye bölüp bu arada sirkeli suda 5 dakika bekletirseniz de mikropları ölüyor teşekkürler kızlar.

Merhaba,

Çocuk sahibi olmak için bir çok bayan soğan kürüne başvuruyor. Adet düzensizliği,kist miyomu olanlara kür iyi gelmekle beraber ,hiç bir problem yokken kürü uygulamak ,adet düzenini bozabilmektedir. Burda önerim herkese iyi gelen ,size iyi gelmeyebilir. Problemi olmayanlar bu kürü uygulamasın. Siz tedbiren HCG testi yapın ,sonuca göre de hekime görünün..

benim adet dğüzensizliğim yok fakat dikkate alınmayacak kadar polikist görünüyor dedi doktoruma güvenmedim çünkü saç dökülmesi ve akne problemi yaşıyorum soğan kürüne adetimin dördüncü günü başladım zararı olcanı sanmıyorum ilaç değil sonuçda inşallah faydası olur ve rabbim evlat özlemimi giderir hayırlısıyla..sonucu mutlaka paylaşcam..

herşeyin faydası kadar zararıda vardır. mesela benim adetim çok düzenliydi bebeğim olsun dye soğan suyu içtim ve bu yüzden adetim gecikti . 15 gün sonra adet oldum ama lekelenme şeklinde. soğan suyu kürü herkeste aynı etki göstermeyebiliyormuş bunuda öğrenmiş oldum

Geri