Soğuk Lipoliz - Dondurarak Zayıflatma

A

AyseOda

Yeni Üye
Üye
Soğuk Lipoliz - Dondurarak Zayıflatma
Soğuk Lipoliz :
Tek Seansta LİPOSUCTİON Etkisi
Soğuk Lipoliz Nedir ? Lipocryo, seçici, yağ dokusunun azalmasını sağlayan, yağ alma zahmetine gerek kalmadan liposuction etkisi yaratan bir uygulamadır. Bölgesel yağlarınızdan kurtulmak isteyenler için yeni ve en etkili yöntem olarak Soğuk Lipoliz, Dondurarak Zayıflatma yöntemi bu güne kadar kullanılan yöntemlerden çok farklıdır. Soğuk Lipolizin yani Dondurarak Zayıflatma uygulamasının mantığı yağ hücrelerini dondurarak kontrollü şekilde yok eden, bölgesel zayıflatma uygulamasıdır. Yağ hücreleri soğuğun etkisiyle daraltılığ lenfatik sistem tarafından vücuttan atılması işlemi soğuk lipoliz ile gerçekleşmektedir. Kontrollü ve Bölgesel zayıflamayı sağlayan soğuk lipoliz (dondurarakk zayıflatma), tüm estetik dünyasında mucizevi bir zayıflama yöntemi olarak anılmaktadır. Soğuk Lipoliz ile zayıflama yönteminde Ameliyata, anesteziye, liposuction’a gerek kalmadan rahat ve konforlu bir şekilde zayıflama uygulaması yapılmaktadır. Uygulama sonrasında kişi aynı gün normal yaşantısı sürdürebilmektedir. Kontrollü soğuma sistemi sadece yağ hücrelerini hedef alıp yok etmektedir. Soğuk lipoliz sisteminin en büyük avantajlarından bir tanesi de yağları eritirken aynı anda sıkılaşma yapabilmesidir. Eğer yağ tabakasının kalın olduğu belirgin bölgelerde bir incelme elde etmek isterseniz herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan soğuk lipoliz tedavisini tercih edebilirsiniz.
Soğuk Lipoliz Tedavisi Nasıl Uygulanmaktadır ?soğuk lipoliz Soğuk Lipoliz | Dondurarak Zayıflatma 30 – 60 dakika arasında süren uygulama sırasında, deri altında ki yağ tabakası deriye zarar vermeden mucizevi bir kontrol ile soğutulur. Uygulanan soğutma etkisi yağların küçülme sürecine girmelerine neden olmaktadır. Soğuk lipoliz yağ dokusunun yoğun bulunduğu bölgelerde daha etkilidir. Soğuk lipoliz sadece yağ hücrelerini hedef almaktadır. Soğuk lipoliz vcücudun her bölgesine uygulanabilen bölgesel yağlardan kurtulmak için en uygun çözüm yoludur.
Soğuk lipoliz tedavisine ek bir terapi yöntemi ile kan dolaşımı hızlandırılır ve vücuttan su, ödem atımı sağlanır. Soğuk lipoliz tedavisi uzun iyileşme süreçlerine maruz bırakmadan, ağrısız, doğal bir görünüm ile incelme ve aynı anda sıkılaşma sağlamaktadır. Uygulanan soğuk lipoliz tedavisi sonrasında yağ hücrelerinin fonksiyonlarının küçülmesi geri dönüşümsüz kaybını sağlamaktadır. Soğuk lipoliz yöntemiyle yağ hücrelerinin soğuğa maruz bırakılması onların kontrollü bir şekilde kendilerini yok etmelerini ve yağ hücrelerinin giderek azalmasını sağlar. Soğuk lipoliz tedavisiyle bölgede ki yağ hücreleri metobolizma aracılığıyla vücuttan dışarı atılmaktadır. Soğuk lipoliz yönteminin en büyük avantajlarından biri ise bölgesel zayıflama ile birlikte kasları da aynı anda çalıştıran aparatının olmasıdır. Bu da etkinliği arttırmaktadır. Vücuttaki yağ hücreleri donarak azalmakta ve kaslar kuvvetlenmektedir. Soğuk Lipoliz | Dondurarak Zayıflatma Uygulaması Soğuk lipoliz tedavisinde kullanılan cihaz özel bir başlığa sahiptir. Soğuk lipoliz tedavisinde yağ eritilmesinin istenildiği bölgeye bu özel başlık yerleştirilerek tedaviye başlanmaktadır. Başlık konulan bölge soğumaya başlar. Bu tedavi sırasında herhangi bir acı, ağrı duymadan 30-60 dakika boyunca dinlenme vaziyetinde tedaviye devam edilir. Seans sonrasında kişi günlük hayatına devam edebilir. Soğuk lipoliz tedavisinde değişik başlıklar ile üst ve alt karın bölgeleri, basenler, bel yan yağları, sırt bölgeleri, iç bacaklarda başarılı sonuçlar alınmaktadır. Soğuk lipoliz tedavisinde hem bayanlarda hem erkeklerde soğuk lipolizin kalıcı etkileri 3 ile 8 hafta arasında maksimum sonuca ulaşmaktadır. Soğuk lipoliz tedavisinde kişinin yağ hücrelerinde olan azalma sonucunda, kişi tekrar kilo alsa bile soğuk lipolizin uygulandığı bölgelerde yağ hücresi oluşmaz.
Kaynak link: Soğuk Lipoliz
 

Benzer İçerikler

Üst