Son adet tarihine göre cinsiyet belirleme garantili cinsiyet belirleme burada

acele cevaap

slm ben gul ilk bebegim olcak inslh 8 haftalik hamileyim ,dogum terihim 23 temmuz 1983,cvbinizi merakla bekliyrm.

tsk,

ben hamile deilim ama bi bebegim olursa cinsiyetini cok merak ediyorum.Benim dogum tarihim 10.08.1987 ve son regl tarihim 17.04.2010 .bu arada bu ay reglm 3 gün gecikti .ama gecen hafta test yaptim evde negatif cikmisti.ee benim bebegimin cinsiyeti hangisi :))

cinsiyet merakı

1 aralık 1982 doğum tarihim son regli tarihim 7 mart 2010 sizce cinsiyeti ne?

son adet tarihim 27 haziran ya da 25 temmuz olursa buaylarda hamile kalırsam cinsiyeti ne olur ben 1mayıs1978 doğumluyum

bebek cinsiyet

doğum tarihim 18.05.1976
son adet tarihim 24.04.2010 cevabınız için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
yardım

kızlar hamişş olanlar henüz bebişinin cinsiyeti çok küçük olduğu için belli olamayanlarrrr....
ya da kız ya da erkek bebiş için çalışma yapmak isteyenler...
bana doğum tarihinizi gün/ay/yıl olarak , son regl tarihinizi , ve kaç gündebir adet gördüğünüzü söleyin hemen cinsiyetini belirleyelim meleğinizin.....

bende bebek düşünüyorum 3 kız annesiyim bana kalsa unumu eledim eleğimi astım ama eşimin ailesi çok baskı yapıyor malum buralar çok farklı doğu insanı farklı düşünüyor.banada yardım edermisin:18: doğum tarihim 10 05 1981 son regl tarihim 13 haziran 2009 30 günde bir regl oluyorum yardım edresen sevinirim bide ben daha çok yeniyim nasıl göreceğimi bilmiyorum yani yazdıklarını

calışma

kızlar hamişş olanlar henüz bebişinin cinsiyeti çok küçük olduğu için belli olamayanlarrrr....
bana doğum tarihinizi gün/ay/yıl olarak , son regl tarihinizi , ve kaç gündebir adet gördüğünüzü söleyin hemen cinsiyetini belirleyelim meleğinizin.....

15,9,1973dogum tarihi 17,6,2010son adet bir önceki ay 20şinde bu ay 17sinde oldum

bebek

27.02 1979 dogumluyum son adet tarihim haziranın 13çü 2010 hamileyim lütfen cinsiyetini söylermisiniz

Geri