Son adet tarihine göre cinsiyet belirleme garantili cinsiyet belirleme burada

bebek

kızlar hamişş olanlar henüz bebişinin cinsiyeti çok küçük olduğu için belli olamayanlarrrr....
ya da kız ya da erkek bebiş için çalışma yapmak isteyenler...
bana doğum tarihinizi gün/ay/yıl olarak , son regl tarihinizi , ve kaç gündebir adet gördüğünüzü söleyin hemen cinsiyetini belirleyelim meleğinizin.....
ben haha öncede yolladım yeni oldugum için cabuk cevap bekliyorum dogum 27.02.1979 son adet 13 haziran 2010 lütven hemen cevabı yollarmısın bebeyimin cinsiyeti ne

Konuyu acan kisi aciklama yapmis artik bende giremiyorum o websiteye diye..Lutfen yorumlarida okuyun arkadaslar.Cok bilindik bir siteden yapiyordu ama simdi orasi parali oldu.

hamile

kızlar hamişş olanlar henüz bebişinin cinsiyeti çok küçük olduğu için belli olamayanlarrrr....
bana doğum tarihinizi gün/ay/yıl olarak , son regl tarihinizi , ve kaç gündebir adet gördüğünüzü söleyin hemen cinsiyetini belirleyelim meleğinizin.....
kaçkere gönderdim cevabımı ne zaman alabilirim dogum 27.02.1979 son adet 13 haziran 2010 cinsiyeti ne

selam

Selam,

Ben 15 haftalık hamileyim, c.tesi doktora gidicez belki merakımızı gidericez ama ben şimdiden bişeyler öğrenmek için sabırsızlanıyorum.
Doğum tarihim 10.06.1981
Son regl tarihim : 13.04.2010
Genellikle 28 günde bir adet görüyordum.

Şimdiden teşekkürler.

Geri