Söylemek istedikleriniz!!

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Söylemek istedikleriniz!!
Eşinize / sevgilinize sinirliyken,bunalım halindeyken veya sizi sevmediğiniz şekilde yorumlarken (telefon benim özelim sanamı kaldı peh) gibi laflara karşı en cok ne demek isteyipte demekten vazgeçiyorsunuz? illaki tam söyleyecekken sizi birşey tutuyodur 'kırılır dahada çıkmaza gitmesin iş' diye 'bişey sölicektimde kalsın neyse' dersiniz.Evet içinizde kalan ve hala söylemek isteyip ama söyleyemediğiniz cümleleri-kelimeleri burada paylasın
İtirazım var sevgilim sen böylesinnnnnnnnnn ohyandan
örnek veriyorum bazen tam bi maçooooooo !!!

kaşınmasevgilim değil ama sınıfta bi cocuk var ona uyuz demek istiyorum hep benle uğrasıyo da..gecek benim fotokopim hariç tüm sınıfa zımbalı dağıtmiş..neyse içime attım

aşkımmm sana mesela dün sinir oldum benim 10 da stattan çıkıp o saatte tek başıma gidecegimi bildiğin halde ki 9 da msj atıp bunu sölediğim halde sen ne yaptın aramadın bile... taaa saat gece 11:30 olmuş beyfendi arıooo ALLLL AÇARIM ÇOK BEKLERSİN.... ÇIKICAK ACISI sinir şeyyyy ya ...

ama çok sewiyorum seni sinirrrrrşeyyy...

ah benim sevgili eşim keşke hayat senin düşündüğün kadar yüzelsel olsaydı...keşke sorunları görmezden gelince kendiliğinden yok olsaydı...keşke bu kadar sorumsuz olmasaydınnnnn....demek istiyorum ama susuyorum....

Geri