Spiral yerinden oynarsa belirtileri nelerdir açıklar mısınız?

S

Sandra0123

Forum Okuru
Spiral yerinden oynarsa belirtileri nelerdir açıklar mısınız?

Spiral yerinden oynarsa belirtileri melek kadınlar kulübü spiral yerinden oynarsa belirtileri nelerdir forum'da.​

Kızlar 2 gün adetim gecikti normalde hiç gecikmezdi ve 1 yıl önce spiral taktırdım ıştın acaba yerinden oynamış olabilir mi açıkçası korkuyorum hamile kalmaktan. Yarın test yaptırmayı düşünüyorum eğer hasta olmazsam ama şunu sormak istiyorum spiral yerinden oynarsa belirtileri var mıdır belirtileri nelerdir herhangi bir ağrı sancı olur mu ben de şu an herhangi bir belirti yok ama spiralin kayması ya da yerinden oynaması mümkün mü cevaplarsanız sevinirim.

images (18).jpeg

Merhabalar
Spiral aslında korunma yöntemlerinden en çok tercih edileni diyebilirim. Ama elbette en sağlam korunma yöntemi olması bunun güvenilir olmasını da sağlamıyor. Maalesef yerinden oynamak kayma durumu olabilmektedir ve bazı kazalara sebep olabilmektedir bu kazaların sonu da takdir edersiniz ki gebeliklerin oluşmasıdır ki birkaç tane arkadaşımın şahit olduğum durumu var. Spiral yerinden oynarsa belirtileri nelerdir bu soru ile alakalı bunlardan iki farklı belirti öne çıkmaktadır bunlardan birisi yoğun adet kanaması derisi kasık bölgesinde yaşanan ağrıdır tabii ki bunu siz adet kanaması normal bir regl belirtisi olarak tanımlayabilirsiniz ama 3-6 ayda bir mutlaka spiralinizi kontrol ettirmeniz de fayda var diye düşünüyorum.

Eğer yarın da adet olmazsanız mutlaka bir test yapmanızda fayda var. Dilerseniz aşağıdaki konumuzu da inceleyebilirsiniz bununla alakalı "spiral kullanan kadın hamile kalır mı" aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Geri