1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Su Alti Manzaralari

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

su altı manzaraları sualtı manzaraları su manzaralari [​IMG]

Su Alti Manzaralari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alti Ezmeli Kiyma Kebabi

Alti Ezmeli Kiyma Kebabi

500 gr. az yağlı kıyma, 4-5 domates, Karabiber ve tuz. Kıymaya karabiberi, tuzu konur ve iyice yoğrulur. Etler Adana Kebabında olduğu gibi şişlere geçirilir. Domatesler şişlere geçirilir ve ızgarada pişirilir, kabukları soyulur, tokmakla ezilir ve bir tabağa konur. Izgarada çevirerek pişirilen kıyma kebabı domates ezmesinin üzerine çekilerek sıcak sıcak servis yapılır ve üzerine çok az...
  2. 2007 den insan manzaralari...

2007 den insan manzaralari...

NATIONAL GEOGRAFİK DERGİSİ 2007'NİN EN İYİ KARELERİNİ SEÇTİ Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s...
  3. En güzel gül manzaralari...

En güzel gül manzaralari...

en güzel gül manzaraları gül manzaraları manzarası manzaralari güzel
  4. Nutuk’tan “alti Çizilmiş” Satırlar

Nutuk’tan “alti Çizilmiş” Satırlar

NUTUK konusunda yazılmış dağınık yazıların sayısı kabarıktır; 1977 yılı Ekim’inde, söylenişinin ellinci yılı dolayısıyla Ankara’da -İ. Ü. Atatürk ve Devrimleri Araştırma Enstitüsü- Türk Tarih Kurumu ortak çabası ile - bir sempozyum düzenlenmiş, Türk Dili dergisinin Kasım 1977 sayısı bir özel sayı olarak bu konuya adanmış, Cumhuriyet gazetesi Ekim 1977 günü özel bir ek vermiş, dergi ve...
  5. ayagimin alti cok kasiniyor

ayagimin alti cok kasiniyor

Ayağımın altı çok fena kaşınıyor,kaşımayayım diyorum kaşıyorum kaşıntısı birdaha bitmiyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin!!!

Sayfayı Paylaş