Su Nasıl İçilir?

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Su Nasıl İçilir?
su nasıl içilir
su nasıl içilmeliSevgili melekler, başlık garibinize gitmesin, zira suyun da içilirken dikkat edilmesi gereken noktaları var. Nedir bunlar diyor ve merak ediyorsanız, buyrun yazımıza...su-3d3.jpgSu içerken dikkat etmeniz gereken bir kaç öneri var bunlardan ilki suyu kafanıza dikerek içmenin yerine yudum yudum yavaş yavaş ve özellikle hatırlatmak istiyoruzki sağlık açısından bu çok mühim mutlaka suyunuzu oturarak için.

Özellikle günlük su tüketim miktarını sekiz ile on bardak kadar olmalıdır.Yani günde içeceğiniz 2 yada 2.5 litre su ihtiyacınız olan suyun karşılanması için yeterlidir.Yeterince su içmeniz sonrasında kabızlık ve halsizlik gibi şikayetlerinizden kurtulacaksınız.

Suyun az içilmesiinn sorun olmasına karşılık fazla su içemninde sağlığınıız olumsuz etkiliyeceğini sakın unutmayın.Fazla içilen su özelliklede 5 litreden fazla içeceğiniz su oldukça skaıncalıdır.Çok içtiğiniz su nedeniyle böbreklerinizden mineral atımı başlayacaktır aşırı su içmekten de skınmalısınız kendinizi.
 
A

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
bide suyu oturarark içmek iyiyimiş sağlık açsından ayakta içilen su 12 parmak bağırsağa direk gidermiş uda zarar verirmiş
 
K

karakuzu

Daimi Üye
Üye
Ayyy hicte oturup icemem yaa hep ayakta icerim genelde. Nyse bundan sonra su icerken otururum artik :D:D
 
I

ilyada

Forum Okuru
günde rahat 5 lt içerim bugüne kadarda bir problemim olmadı allah a şükür. sürekli tuvalete çıkmak dışında :)
 
Üst