Su Nasıl İçilir?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Su Nasıl İçilir?
su nasıl içilir
su nasıl içilmeli

Sevgili melekler, başlık garibinize gitmesin, zira suyun da içilirken dikkat edilmesi gereken noktaları var. Nedir bunlar diyor ve merak ediyorsanız, buyrun yazımıza...

su-3d3.jpg

Su içerken dikkat etmeniz gereken bir kaç öneri var bunlardan ilki suyu kafanıza dikerek içmenin yerine yudum yudum yavaş yavaş ve özellikle hatırlatmak istiyoruzki sağlık açısından bu çok mühim mutlaka suyunuzu oturarak için.

Özellikle günlük su tüketim miktarını sekiz ile on bardak kadar olmalıdır.Yani günde içeceğiniz 2 yada 2.5 litre su ihtiyacınız olan suyun karşılanması için yeterlidir.Yeterince su içmeniz sonrasında kabızlık ve halsizlik gibi şikayetlerinizden kurtulacaksınız.

Suyun az içilmesiinn sorun olmasına karşılık fazla su içemninde sağlığınıız olumsuz etkiliyeceğini sakın unutmayın.Fazla içilen su özelliklede 5 litreden fazla içeceğiniz su oldukça skaıncalıdır.Çok içtiğiniz su nedeniyle böbreklerinizden mineral atımı başlayacaktır aşırı su içmekten de skınmalısınız kendinizi.

Ayyy hicte oturup icemem yaa hep ayakta icerim genelde. Nyse bundan sonra su icerken otururum artik :D:D

günde rahat 5 lt içerim bugüne kadarda bir problemim olmadı allah a şükür. sürekli tuvalete çıkmak dışında :)

Geri