Şubat 'ta anne olacağım:)

canim sende özletiyorsun kendini yaaa... ohhh asya hanimin odasida hazir.... yaaa bu hami$ligin ilk 3 ayi gecmek bilmedi... bide bu son ayi cok yavas gececek gibi geliyor bana :)

buarada kizlar bende dün bebek arabasiyle araba koldugunu aldimm (sonunda :)) bide kizima oynamasi icin birsey aldim... (anlatmaya kalkarsam, mikemmel türkcemle biraz uzun sürcek :)) tek duvarlar kaldi... onunda planini yaptim... bide bebek sekeri... bide fotografci... bide bide bide.... dogurasiye kadar bitmicek benim i$im :)
aynen katılıyorum canım valla zaman durdu sankı......
gule gule kullanın arabanızı canım....benımde bebek sekerım var eksık kalan dayımız yaptırcak oyuzden telas yapmıyorum ama ben sececem tabıkı:) ahh bızım ısler bıtmez emınecım:)

ne güzel cnm misler gibi olmuşlar hepsi güle güle kullnamk nasip olsun inşallah
bende dalan roxy çok aradım tatlım ama bulamadım bide o daha da ekonomikti :( dalin granül sabun daha pahalı ama olsun kimyasal olmasında artık napalım
bişi sorcam bide cnm peluş battaniyeyi falan kaç derecede yıkadın hepsini birliktemi attın
mesela bnm zıbın takımları beyazlı mavili ve beyazlı sarılı penye battaniyem mavi peluşta sarı turuncu falan karışık yani hepsini birlikte atabilirmiyim acaba korkuyorum bişi olcak die 15 dakikalık yıkama programım var en düşük derecede de sıkma yapsam olur heralde fikrini aliim dedim cnm

ınsallah canım sagol.....canım bız zıbınları,altlıkları,pjamalarını falan acık renklı olanları yanı bır attık....pelus battanıyesını bırde dıger kadıfemsı tarzda almıstık kundak tarzı battanıyeyı bır attık bunların hepsını 30 derecede yıkadık nurcum........peluslar tabıkı rısk oluyor ama kuruyunca eskı halıne donuyor.....30da yıka sende narın programın varsa eger olur.....olmazsa battanıyeyı elınde yıka soyle bır suya batır cıkar yeter......zıbınları altlıkları falan acık renklı olanları bır at beyazlarıda ayrı at......dedgım gıbı cekınırsen battanıyeden elınde yıkayabılırsın ıcın rahat olur.......

pazartesi sabah 9 dan 13e kadar buralardayim ben :)

Dün Kocisle dogumhazirlik kursuna gittik.... benim bildigim seyleri anlatti, ama kocam icin iyidi...
tek bilmedigim sey 35-36 haftadan sonra dikkat edin arabada koltukta altiniza eski havlu koyun, suyunuz geldigi zaman arabaya koltuga gelmesin diye... cünkü su kokuyormus ve kokusuda cikmiyormus :))

bugün doktor randevum var... dün bebeyin tekmeleri alt tarafdan geldi insallah dönmemistir.... :(((

pazartesi sabah 9 dan 13e kadar buralardayim ben :)

Dün Kocisle dogumhazirlik kursuna gittik.... benim bildigim seyleri anlatti, ama kocam icin iyidi...
tek bilmedigim sey 35-36 haftadan sonra dikkat edin arabada koltukta altiniza eski havlu koyun, suyunuz geldigi zaman arabaya koltuga gelmesin diye... cünkü su kokuyormus ve kokusuda cikmiyormus :))

bugün doktor randevum var... dün bebeyin tekmeleri alt tarafdan geldi insallah dönmemistir.... :(((
hadı bakalım hayırlısı canım ınsallah prenses ıyıdır......yarın da son galıba senın ısyernde dınlen bak otur bıraz evde hem denk gelır sohbet ederız.....:)

selam kızlarrrr,bu ara tenhayız nerelerdesınız??????
unforgıven
carızmaaaaaaaa
berraanurrrrrrr
laleeeeeeeeeee
emıneeeeeeeeeeee...
daffodilllll
ayyuzluuuu
gece kotu bır ruya gordum kızlar sormayın dogum baslamıs,dıyorum erken daha doguramam felakettı yanı ılk defa boyle bır ruya gordum ama şokla uyandım yoksa bısey mı olcak dıye korkuyla duruyorum allah hayırlara cıkarsın ınsallah.......
ınsallah ıyısınızdır gorusuruz kızlarrrr

Son düzenleme:
unforgıven
carızmaaaaaaaa
berraanurrrrrrr
laleeeeeeeeeee
emıneeeeeeeeeeee...
gece kotu bır ruya gordum kızlar sormayın dogum baslamıs,dıyorum erken daha doguramam felakettı yanı ılk defa boyle bır ruya gordum ama şokla uyandım yoksa bısey mı olcak dıye korkuyla duruyorum allah hayırlara cıkarsın ınsallah.......
cnm bende geçen hafta gördüm ya çok fenaydı erken doğmuş çok mnik küvez falan bulunamıyoo okadar ağlıyorumki çok etkilenmiştim Rabbim hepsini korusun sağlıkla vakitlice nasip etsin kucaklarımıza inşş kafana taktıkça kötü olursun düşünme hiç
buarada bizde artık yarın 30+0 oluyoruz 31.haftamıza başlıyoruz inşallah
sanırım sizde 33olcaksınız maşallah yavrularımıza büyüsünler sağlıkla inşş. ya bi toplansak şurdaaaa

cnm bende geçen hafta gördüm ya çok fenaydı erken doğmuş çok mnik küvez falan bulunamıyoo okadar ağlıyorumki çok etkilenmiştim Rabbim hepsini korusun sağlıkla vakitlice nasip etsin kucaklarımıza inşş kafana taktıkça kötü olursun düşünme hiç
buarada bizde artık yarın 30+0 oluyoruz 31.haftamıza başlıyoruz inşallah
sanırım sizde 33olcaksınız maşallah yavrularımıza büyüsünler sağlıkla inşş. ya bi toplansak şurdaaaa
ınsallah canım...yok bız 32.haftaya gırecegız canım...suan 31.haftadayız:)
ne yaptın hazırlıklar ne durumda.....bır konu actım canım buhar makınası bebek odasına dıye....hanı gecen bahsetmıstın bıtane doktor arkadası var esımın dıye sana zahmet bır sorarmısın buhar makınası zararlımıymıs dıye......

unforgıven
carızmaaaaaaaa
berraanurrrrrrr
laleeeeeeeeeee
emıneeeeeeeeeeee...
Burdayimmmmmm:D
Hamileligin iyi zamanlari hizla gecti. simdi son agir donemininde degil hafta saatleri sayar oldum..Dayanamiyorum daha fazla tam dinlenicem zaman oglum bi geliyo bitmeyen tukenmeyen isteklerle dinlenicek vaktimde olmuyo zaten...

Geri