Şubat 'ta anne olacağım:)

Burdayimmmmmm:D
Hamileligin iyi zamanlari hizla gecti. simdi son agir donemininde degil hafta saatleri sayar oldum..Dayanamiyorum daha fazla tam dinlenicem zaman oglum bi geliyo bitmeyen tukenmeyen isteklerle dinlenicek vaktimde olmuyo zaten...
evet senın ısın daha bır zor allah yardımcın olsun....bu arada bebısın dönmüş sevındım ınsallah cabuk gecer de su gunler kı gecmıyor artık rahatlarız hayırlısıyla.....

ınsallah canım...yok bız 32.haftaya gırecegız canım...suan 31.haftadayız:)
ne yaptın hazırlıklar ne durumda.....bır konu actım canım buhar makınası bebek odasına dıye....hanı gecen bahsetmıstın bıtane doktor arkadası var esımın dıye sana zahmet bır sorarmısın buhar makınası zararlımıymıs dıye......
cnm arkadaşın taziyeleri var memleketine gitti ama gelince sorarım inş buhar makinasının zaralı olacağını düşünmüyorum ama ben gereklide görmüyorum açıkçası selzehe de sorabilirim oda lamış olabilir tam hatırlamıyorum ama o iice araştırmıştır eğer almışsa öğrenip haber veririm sanada cnm

cnm arkadaşın taziyeleri var memleketine gitti ama gelince sorarım inş buhar makinasının zaralı olacağını düşünmüyorum ama ben gereklide görmüyorum açıkçası selzehe de sorabilirim oda lamış olabilir tam hatırlamıyorum ama o iice araştırmıştır eğer almışsa öğrenip haber veririm sanada cnm
süper olur canım ya sorarsan cok sagol....

kizlarr 1 saat önce doktordaydim.....
bebeyin kalb ati$lari cok hizli cikti, yarin bidaha gitcem...
Doktor kötü birsey degildir, bebek hareketlerinden olmustur dedi, ama yinede bidaha bakalim icimiz rahat olsun dedi....
normal dogum posisyonunda kizim... randevularim 1 haftaya düstü....
bakalim yarin sabah ne olcak.... cok hareketliydi bencede ondan olmus olabilir....
35. haftaya girmek üzereyim.... 3 hafta daha dursunda, ondan sonra gelsin kizim.... ama simdi DEGILLLLLLL

selam kızlarrrr,bu ara tenhayız nerelerdesınız??????
unforgıven
carızmaaaaaaaa
berraanurrrrrrr
laleeeeeeeeeee
emıneeeeeeeeeeee...
daffodilllll
ayyuzluuuu
gece kotu bır ruya gordum kızlar sormayın dogum baslamıs,dıyorum erken daha doguramam felakettı yanı ılk defa boyle bır ruya gordum ama şokla uyandım yoksa bısey mı olcak dıye korkuyla duruyorum allah hayırlara cıkarsın ınsallah.......
ınsallah ıyısınızdır gorusuruz kızlarrrr

hakikaten yaa nolmuş topiğimize böyle? herkes doğum moduna girdi galiba:) canım gece düşleri ters çıkarmış hayırlı olur inşallah merak etme hazır tatlı cadım hepimizi saymışken ben tekrar etmeyim toplu halde sorayım cümleten nasılsınız kızlar minikler ne alemde herkes iyidir umarım benim akıllı kızım son günlerde artık sıkıntıdan mıdır bilmiyorum, yeni oyunlar üretmeye başladı kendi kendine. özellikle yattığımda ayaklarını boşluklarıma dayayıp kendini var gücüyle yukarı ittirerek başlıyo zıplamaya bi görseniz halini:) tempoyu yakalıyo ve yukarı aşağı, yukarı aşağı hadi bakalım hobaahahahaçok orjinal bi kızım var kime çekti bi bilsem... bu arada kontrolümüz önümüzdeki hafta içinde umarım bi sorun yoktur

hakikaten yaa nolmuş topiğimize böyle? herkes doğum moduna girdi galiba:) canım gece düşleri ters çıkarmış hayırlı olur inşallah merak etme hazır tatlı cadım hepimizi saymışken ben tekrar etmeyim toplu halde sorayım cümleten nasılsınız kızlar minikler ne alemde herkes iyidir umarım benim akıllı kızım son günlerde artık sıkıntıdan mıdır bilmiyorum, yeni oyunlar üretmeye başladı kendi kendine. özellikle yattığımda ayaklarını boşluklarıma dayayıp kendini var gücüyle yukarı ittirerek başlıyo zıplamaya bi görseniz halini:) tempoyu yakalıyo ve yukarı aşağı, yukarı aşağı hadi bakalım hobaahahahaçok orjinal bi kızım var kime çekti bi bilsem... bu arada kontrolümüz önümüzdeki hafta içinde umarım bi sorun yoktur
hadı bakalım masallah doga hanıma.....ıyıyız canım yanı kendı adıma soyleyeyım vakıt gecırmeye calısıyorum bacak ve bel agrılarım devam edıyor,bırde benım kız asagıda sureklı ve vajınama kadar sızlatıyor bazen......bıze durum boyle.....

Doktor kötü birsey degildir, bebek hareketlerinden olmustur dedi, ama yinede bidaha bakalim icimiz rahat olsun dedi....
bakalim yarin sabah ne olcak.... cok hareketliydi bencede ondan olmus olabilir....
35. haftaya girmek üzereyim.... 3 hafta daha dursunda, ondan sonra gelsin kizim.... ama simdi DEGILLLLLLL
ınsallah canım ınsan korkuyor erken gelırse dıye.......hayırlısı olsun hakkımızda.....

tatlı cadım bnm oğlumda sürekli aşağıda ve bugün daha bi çok sızlatmalar var gibi ayy bu ne böle yaa sanıyorum çıkıcak okadar kıpırtılar yapıyo vajinada hayırlısıyla 34ü geçseydik ya resmen hafta sayıyorum gün saat :):) sağlıkla gelsinlerr inş

cnmm düzene girmiştir inşalah ne yaramaz kız bu cadı yaa ASel hanımm yicem onu benn
emoşum hayırlısyla premetura hafatsnını dolduruyosunuz çok şükür bundan sonrası çok erken doğum olmuyo bu haftalarıda atlatın tabi en güzeli tam zamanında gelmesi ama kzıalr biraz aceleci oalibliyo hahaha sen söle ona azcık daha beklesin annesi

slm cici anneler....
Doktora gittim, 1 Saate yakin nts (ctg) de kaldim... bu seferde kücük hanim uyuyordu, müzikle falan uyandirmaya calisdilar, pek i$e yaramadi ama :) KIME cektiyse inadi ?? :)
ama allaha sükür kalb atislari bu sefer normal cikti :)
dün gece ve bu sabah hafif sancilar oldu ama, onlarda normal ama bu haftalarda... bidaki randevum haftaya...

Geri