Şubat 'ta anne olacağım:)

yurtdışında olduğuna dikkat etmemişim canım.inşallah bi sorun olmadan doğumu atlatırsın canım.keşke Türkiyede'de sezeryan yasak olsa.hamileleik gittikçe zorlaşıyo bazen diyorum 20 gün daha nasıl bekleyeceğim sezeryan mı olsam diye:)sen yeterki sezeryan iste bizde drlar hemen atlıyo.normale yönlendirenlerin sayısı az.ben çıkıyorum canım.artık buralardayım inşallah.karşılaşırsak gene sohbet ederiz.kendine ve bebişe iyi bakkkk...

Kendine dikkat et canim.. Gorusuruz yine byeee byee

slm cicişler bugünkü kontrol raporumu vereyim:) kızım 2750 gram olmuş. dr. hala 3500 ü bulacağını iddia ediyo doğuma kadar ama bakalım... 37.haftamızın tam ortasındayız bugün bu arada nst de hıçkırık tuttu bizim yaramazı çok komikti yaww bide ultrasonda dans ediyordu dr. resmen kıvırıyo bu dedi valla ortaya nasıl bişey çıkacak çok merak ediyorum:) doğuma son 2 hafta ufaktan tırsmaya başladım hadi hayırlısı...

slm cicişler bugünkü kontrol raporumu vereyim:) kızım 2750 gram olmuş. dr. hala 3500 ü bulacağını iddia ediyo doğuma kadar ama bakalım... 37.haftamızın tam ortasındayız bugün bu arada nst de hıçkırık tuttu bizim yaramazı çok komikti yaww bide ultrasonda dans ediyordu dr. resmen kıvırıyo bu dedi valla ortaya nasıl bişey çıkacak çok merak ediyorum:) doğuma son 2 hafta ufaktan tırsmaya başladım hadi hayırlısı...

Dogumdan neden korktun simdi bi anda:D

bi raporda benden bugün drdaydik 2800 gr olmus yavrum 40. hatayi beklerse 3200 gr olur dedi kilosu cok iyi dedi fazla büyük olmasi iyi degil dedi. hmmm kafasi cooook derindeymis alttan muayene etti evet hissediyorum kafasini dedi icim bi acayip oldu :)
hala erken gelecegi inancinda misiniz dedim, belli olmaz dedi booool booool yürüyüs yap dedi aynen yapyiorum bende sabah aksam yürüyorum bi saat kadar :D baska ne dedi..... gelisimi haftasiyla uyumluymus.... allaha sükür bi sorun yok heee bide son kontrolden bu yana bi kilo vermisim :D 13 kilo almis oldum hamislikten beri.
benden bukadar kendinize cok iyi bakin kizlar öpt

selam kızlar coklu alıntımız olmadıgı ıcın artık ayrı ayrı yazmak zor olacagından boyle yazmak ıstedım....
daffodıl masallah dıyeyım sana ne guzel son bıkac haftaya kadar calısman super olmus hem oglusunla fazla vakıt gecırebılırsın.....
lalecım nerden cıktı bu tansıyon yaaa ınsallah bır aksılık olmaz hayırlıısyla atlattık mı dogumu gerısı gelcek ınsallah....
papatyacım nedır bu mıe yanmasından cektıgımız degıl mı?
carızmaaaaa,unforgıvennnn masallah kızlarınızaaaaaa........
bızımde kontrolumuz 2 gun sonra..bakalım ne olacak......

nurcum herşeyin yolunda olmasına çook sevindim canım.hepimizin az kaldı asıl bu zamanlar hiç geçmek bilmiyo.çatı muayenesini sormuşsun.benim drum son hafta yapacak canım.daha önce yapmadığını belirtti.nette bakmıştım 36 da başlayan drlar varmış.druna göre değişiyo galiba.senden önce muayene olursam nasıl bişey olduğunu anlatırım :)
cnm yoksun nezmandır demek artık izne başladın gelirsin bol bol:) az kaldı inş daffodilcim ya sizin ama eminim günler geçmiyo hepimiz için buarada arada regl sancım oluyo geöçiyo bnm sancı dedikleri şey o sanırım değilmi ama bunlar yalancıları hahaha Allahım gerçeğinide kolay eylesin hepimize sağlıklı normla doğumlar yapabilelim inş.bnm doğum araştırma hastanesinde olcak özel muayeneye gidiyorum ordaki bi doçente inş doğumada girer sorucam bakalım devlet hastanelerinde normale yöneltiyolar illa çok zorda olursa sezeryan oluyo sanırım hayırlı neyse o olsun inş kolaycacık atlatalım normalin avantajları cidden çok fazla ama hayırlısı kendine ve prensine ii bak cnm
gecmıs olsun canım ozaman amaaaaaaaaa ıkıncısı daha agır hafıf atlattım dıye sevınmeeeeeeee sakın:)
cogu gıtmıs azı kalmıs o da gecer......catı muayenesını ben doktoruma sormustum bana kesın yaaprım dememıstı bılmıyorum kı yaparmı nezaman yapar?beklıyorum bakalım....saka maka az kaldı sırayla gelıcez zaten canım emın ol yaprak dokumu gıbı:)ılk bombayı emıneden beklıyoruz bakalım gercı daha oncesınde lale var ama bakalım neler olacak hakkımızda hayırlısı olsun butun arkadaslarımız saglıkla kolayca dogum yapsın ınsallah
kısssssss korktum bak şimdi:) ama yok ya abartıyorum baştan ondan sonra kendi kendime yapmış oluyorum sıkıntı aman oda geçer Allahın izniyle bebişler ii olsunda :) evt emineden haber yok ne zmandır ay doğurdumu acaba yaa bende çok mereka ediyorum Rabbim hepimize kolaycacık doğum versin birbirimize dua edelim kızlarr
ohh maşallah kızına ya yerim ben onu bnm doktorumda en son kontrolde 36.haftada 2500 olur demişti bakalım daha 36 olsun bi gidicez artık kıpır kıpır bi kızın olcak desene:D
bi raporda benden bugün drdaydik 2800 gr olmus yavrum 40. hatayi beklerse 3200 gr olur dedi kilosu cok iyi dedi fazla büyük olmasi iyi degil dedi. hmmm kafasi cooook derindeymis alttan muayene etti evet hissediyorum kafasini dedi icim bi acayip oldu :)
hala erken gelecegi inancinda misiniz dedim, belli olmaz dedi booool booool yürüyüs yap dedi aynen yapyiorum bende sabah aksam yürüyorum bi saat kadar :D baska ne dedi..... gelisimi haftasiyla uyumluymus.... allaha sükür bi sorun yok heee bide son kontrolden bu yana bi kilo vermisim :D 13 kilo almis oldum hamislikten beri.
benden bukadar kendinize cok iyi bakin kizlar öpt
cnm bncede kilosu çok güzel maşallah az çıtı pıtı olsunlar cnm:) hem doğumda kolay olur inş büyük bbeişlerin doğumu zor derler ama Rabbim hayırlısını versin ayy normal doğurun bizede anlatın bi avazda kurtulalım inş cnm
selam kızlar coklu alıntımız olmadıgı ıcın artık ayrı ayrı yazmak zor olacagından boyle yazmak ıstedım....
daffodıl masallah dıyeyım sana ne guzel son bıkac haftaya kadar calısman super olmus hem oglusunla fazla vakıt gecırebılırsın.....
lalecım nerden cıktı bu tansıyon yaaa ınsallah bır aksılık olmaz hayırlıısyla atlattık mı dogumu gerısı gelcek ınsallah....
papatyacım nedır bu mıe yanmasından cektıgımız degıl mı?
carızmaaaaa,unforgıvennnn masallah kızlarınızaaaaaa........
bızımde kontrolumuz 2 gun sonra..bakalım ne olacak......
cnm çoklu alıntı yapılabiliyo şu en sondaki kutucuk gibi işaret varya ona tıklıyon almak istediğin mesajları en son aldığında da alıntı ile tcevapğlaya tıklıyosun oluyo tatlım öptüm:)

benim bu yeni siteye kafam basmadı tek tek yazayım en iyisi:) sorma nurcum pek bi cadaloz dr. u bile güldürüyo fırlama. carizma maşallah miniğimize canım kilosu gayet iyi çok da kocaman olmaz hiç merak etme. tatlı cadım hayırlı haberlerini bekliyoruz sende dr. dönüşü rapor vermeyi unutma:) vee lalecim geçmiş olsun ne tansiyonu bu hayırdır daha yeni gördüm. bu arada korkmaya başladım çünkü annem başta olmak üzere beni gören orta yaş ve üstü kişiler aman senin karnın düşmüş sen en fazla 10 güne doğurursun v.s bi ton yoruma başladılar. hele annem full panik modunda hastane çantamızı da hazırladık her an doğurabilirim diye bekliyoruz. dr.a gidiyorum gayet sakin konusunu bile açmıyo kafam iyice karıştı dr.da mı bi sorun var etrafımdakilerde mi karar veremedim:)

benim bu yeni siteye kafam basmadı tek tek yazayım en iyisi:) sorma nurcum pek bi cadaloz dr. u bile güldürüyo fırlama. carizma maşallah miniğimize canım kilosu gayet iyi çok da kocaman olmaz hiç merak etme. tatlı cadım hayırlı haberlerini bekliyoruz sende dr. dönüşü rapor vermeyi unutma:) vee lalecim geçmiş olsun ne tansiyonu bu hayırdır daha yeni gördüm. bu arada korkmaya başladım çünkü annem başta olmak üzere beni gören orta yaş ve üstü kişiler aman senin karnın düşmüş sen en fazla 10 güne doğurursun v.s bi ton yoruma başladılar. hele annem full panik modunda hastane çantamızı da hazırladık her an doğurabilirim diye bekliyoruz. dr.a gidiyorum gayet sakin konusunu bile açmıyo kafam iyice karıştı dr.da mı bi sorun var etrafımdakilerde mi karar veremedim:)

Benim karnim haftalardir asagada hatta kafasi kanalda kuzumun drun dedigine göre 2 hafta erken dogururusun dedi yane 2 gün snra dogurmam gerekiyo ama cikss benim hic umudum kalmadi 40i görcez gibi geliyo :)

30.haftadan 35 e kadar nasil gectigini anlamadim..35.den sonra resmen ilerlemiyo oldugu yerde sayiyo gibi geldi bana...Bu kadar cok sanci cekipte doguramayan bi ben varimhahaha

cidden zaman gecmiyo, ben iyice bunalim moduna girdim dogurmak istiyorum artikkkkk :) ama nerde kafa cok asagdaymis eeeee, ama acilma yokmus öfff daraldim yine az daha yürüyüs yapam acilir belki :D

Geri