Şubat 'ta anne olacağım:)

son haftalardada dönebiliyo yaramazlar iste, sen üzülme bundada vardir bi hayir saglikli ya hersey yolunda ya gerisi bos. dra sordun mu tekrar bas asaga dönebilir miymis? senin bebisin kafasi kanala girmemis miydi yoksa yanlis mi hatirliyorum kanala girince dönme ihtimale düsüyo derler ya ondan sordum
yok canım dogum kanalına gırmemıstı dönmüştü ama tam degıl....zaten gırseydı kanala cıkamazdııııı:)haklısın onumuzdekı randevuyu ıple cekıyorum

canım çoook şükür bi sorun çıkmamış biz kendimizi hem normale hemde sezeryana alıştırmalıyız bence.benim drum herzaman %70 normal % 30 sezeryan olabilir diyo.son anda allah korusun bi aksilik olursa falan diye.önemli olan sağlıcakla bebişlerimize kavuşmak normal yada sezeryan doğumla olsun farketmez :)
cok sukur canım...tabıkı en önemlısı onların saglıklı olması beklemedıgım bır durum olunca tuhaf oldum....

emıneden habeer yok kızlar buyuk ıhtımal dogum yapmıstır benım duusncem yanı...ınsallah en kısa zamanda cevap verır....
emıneeeeeeeeeeeee guzel haberlrını beklıyoruzzzzzzzz

biri eminemki dedi :)
slm kizlarrr... bilin bakalim ne oldu?? HALA DOGURAMADIM :)))
rahim doguma hazir, yumsak hatta parmak ucu gircek kadar acik...
ee bende hazirim....
ama bitane bile sanci yok... sancinin s si bile yok... bi kac saniyelik bile yok... yokda yok...
doktor cumaya kadar bekliyelim, gelmesse cumartesi hastaneye göndercek...

tatli cadim... senin yaramaz son anda ne yapmis öyle yaaa :)
saglikli dogsunlarda ister sezeryan ister normal...
ama bence artik dönmez, sen kendini sezeryana hazirla derim... tabii yinede belli olmaz ama... benim kiz 2500 g´ken bu kiloyla dönmesi zor demisti doktor...
hayirlisi olsun...

ee bende hazirim....
ama bitane bile sanci yok... sancinin s si bile yok... bi kac saniyelik bile yok... yokda yok...

tatli cadim... senin yaramaz son anda ne yapmis öyle yaaa :)
saglikli dogsunlarda ister sezeryan ister normal...
ama bence artik dönmez, sen kendini sezeryana hazirla derim... tabii yinede belli olmaz ama... benim kiz 2500 g´ken bu kiloyla dönmesi zor demisti doktor...
hayirlisi olsun...

ahhh ahhh bızım bu subat bebeklerı cektırecek bıze galıba kızlarrrrrrrrrrr....
hayırlısı olsun emınecım cok vaktın yok ozaman canım gerı sayım baslamıs:)bızı her fırsatta habedar et canım.....dualarım senınle.....

selamkızlar bende bugun şoku yasadımve halakendıme gelemedım...
kontrolumuz vardı ve kıızmtekrar ters dönmüşşşş hıc beklemıyordumbıkac gndur mıde bulantımve yanmam vardı ama hıc aklıma gelmemıstı ayakları var zannedıyordum oyle mıde tarafımda megersem basıymıs.....
renklı dopplerdan bakılmasını ıstedı doktorumuz cunku son haftalarda tekrar dönen bebeklerın allah korusun kordon dolanması olabılırmıs rısk varmıs öldum öldum dırıldımaklıma neler geldııııı sormayın allah korusun...neysekı temız cıktı ama hala ters olması benım tekrar sezeryanı aklıma getırmesıne sebep olmustru kı ben tamamne normal doguma odaklanmısken....suyumuz da sınırdaymıs bakalım neler olcak hafataya kadar...kızım 2800 gr olmus.....cok daraldım bugun ama sebep bu olaydı allahım bebeklerımız sana emanet sen koru yarabbım......

Insallah hic bir sorun yasamadan atlatirsin dogumu. Sezeryan olucak diye uzulme vardir herseyde bi hayir:) Bu arada senin kiz simarikliga erken basladi bak yerinde duramamis yine.Ama saglikli olsun yeter:D
ee bende hazirim....

Benimde haftalardirrrrrr sanci var ama bi cm lik acilma yok:)) Az kaldi ama illaki dogmak zorundalar demi:)

canım çoook şükür bi sorun çıkmamış biz kendimizi hem normale hemde sezeryana alıştırmalıyız bence.benim drum herzaman %70 normal % 30 sezeryan olabilir diyo.son anda allah korusun bi aksilik olursa falan diye.önemli olan sağlıcakla bebişlerimize kavuşmak normal yada sezeryan doğumla olsun farketmez :)

amin canım.hayırlısıyla meleklerimizi kucağımıza alırız inşallah.dr da bize 3-6 şubat arası olabilir dedi.bekliyoruz bakalım.inşallah bi aksilik çıkmazsa normal olacak.senin sezeryan mı olacak canım?
inş canım dediğin gibi meleklerimizi kucağımıza alırız benim yaramaz doğum kanalına girmiş başı aşağıda inş normal doğum olur bakalım o ana kadar kaderimizde ne varsa o olur bütün hamişlere Allah yardım etsin

ee bende hazirim....

ay garibim sende ayni benim durumumdasin hos benim hic acilmam yok ama dr erken gelir dedi bebek kanalda dedi hepsi fasa fiso bu gidisle gec gelecek cünkü hiiiic sancim yok, yürüyüs yapiyorum bitki cayini iciyorum ama yooook anasi gibi inatci bu kiz keyfinden taviz vermiyo istedigim zaman gelirim sen cirpin dur diyodur bana :D

slm güzel şubat anneleri ya bnm oğlanda dün gece döndüyse dönmüştür ben böle hareket görmedim yaa nasıl yer değişti anlatamam umarım hala normal doğum pozisyonundadır sıpam:) salı günü kontrol var bakalım ne alemde herşey doğum şeklinide artık belirleme vakti geldi tabi hayırlısı olsun iki türlüde hangisi sağlıklı olcaksa hepimiz için o olsun kızlar inş sağ salim bi kurtulsak bu yaramazlar bizi bekeletcek gibi geliyo benm marta bile sarkabilir ühüüüüü:( hayırlısı artık napalım

Geri