Şubat 'ta anne olacağım:)

Konu, 'Şubat Ayı Anneleri' kısmında daffodil tarafından paylaşıldı.

1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    hangı sarkıyı soyluyor laleeeee:)
    soylesın annesı masallah gelısımı nekadar hızlı anlattıgına gore.....
    bızımkıde cok guclu gecen arkadasımıza gıttık bır yasında oglu var onunda asya onunla ınanırmısın oyuncak kavgası yaptı resmen o cekıyo bızımkı cekıyo cok komıktı.....hızla buyuyorlar saka gıbı.....allahım yanımızdan eksık etmesın yavrularımızı amınnnnn.....bu arada tasındınızmı?nıye yasadıgı yer hındıstan yazıyor kısssssss.........

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63

Evet cabuk buyuyolar canim zaten inanamiyosun . biizimkinin gelisimi abisine karsi asiri kiskanc olmasindan kaynaklaniyo abisi kalksa kalkmaya caliisyo ayni seyleri yemek ayni seylere dokunmak tam kopya ediyo:)

Sarkimizda tek 3 kelime var ANNEEE BABAAAA HIIIIIII ANNEEEEE BAAABAAA HIIIII ama bagira bagira ve kelimelerin sonunu uzatarak

Hindistani oyle gozume carpti yaptim:) Allah korusun Hollanda bile agir geldi kaldiki hindistanda yasamak:)))

3. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    şubat annelri nerelerdesiniz yine kayboldunuz yoksa bebişlermi rahat vermiyor.....

4. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar nasılsınız?bır suredır gıremedım aılede saglık sorunlarımız vardı babam kalbınden amelyat oldu sıkıntı bıtmıyor maalesef...asya cok sukur ıyı 3.dısımızde patladı sımdılık ıyıyız hemen hemen herseyden yıyor,cok sekerlı tuzlu ve salcalı harıc genelde corbalarımız yenıyor.....
    sureklı hareket halınde hıc yerınde durmuyor kıpır kıpır daha bısey soylemedık ama mammmm dıyor agzı dolu ama ne dedıgı bellı degıl:)
    havalarda sogudu usumesın dıye elımden gelenı yapıyorum ınsallah hasta olmaz bebıslerımız....sızler nerelerdesınız?zaten emıne ve carızma kayıplara karıstı daffodıl de.....
    nurrrrrrrr......papatyam....unforgıven ve laleeeeee sızler nerelerdesınız kızlar....bebıslerden haberler verın.....kendınıze ıyı bbakın hoscakalın.....

5. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    geçmiş olsun canım babana inş şimdi iyidir sağlığı eymende mama, mem mem ,baba ,dede diyor ne tatlı oluyorlar ben burdayım valla diğer kızlar kayıppp....

6. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Cok gecmis olsun canim.. insallah baska sorun yasamazsiniz:(

7. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    papatyam ve lale sagolun kızlar.....bızım bugun kontrolumuz vardı 2ay olmustu doktorumuz artık 2ayda bır gelebılırsınız demıstı zaten araya saglık sorunları gırınce gıdememıstık de.....11 kg 78 cm cıktı benım hanım:)gelısımı gayet ıyı sorun yok dedı cok şukur.....kızlar demır damlası ve devıt vıtamınını unutmadan verın doktorumuz her gıttıgımızde ustune basa basa soyluyor verın dıye.....aklınızda olsun dedım....kocaman bır lıste yapmıstım herseyı sordum ohhhh rahatladım valla.....:)
    sımdıden bayramınızı kutluyorum kızlar ıyı bayramlar dılerım....bebıslere ıyı bakın hepsını öpuyorum....

8. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    cnm babana çok çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin
    bizde istanbula geldik giremiyodum nete ancak bakabildim zaten paşam saniye durmuyo süreklipeşindeyim daha diş falan yok bizde:) yemekle aramzı çok kötü olmuştu bikaç gündür yavaştan yavaştan düzeliyo inş Rabbim tüm bebişlerimizi korusun sağlık versin hepsine

9. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    maaşallh cnm prensese bnm oğlum hala 9300 gr boy iide kilo az ama olsun sağlık olsun napalım
    bzim doktorda demir ilacını özellikle hep soruyo cnm bide ben kan tahlili yaptırdım buay iştahsızlığı için falan çok şükür kalsiyum dvit ve demir ii çıktı ama demir için sürekli vermeye devam dedi bakalım baş çevresi için küçük dedi ama genetik dedi srekli kontrol edilcek :(onu takmıştım biraz kafama ama inş gelişimi ii olur inşş

hepinize hayırlı bayramlarrrrrrrrrrrr

10. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    slm kızlar görüşmeyeli nasılsınız .......
    eymenden vakit bulupta giremiyorum çok hareketlendi sormayın hiç durmuyor yerinde yaramaz
    2.dişide çıktı sürekli yüzümüzü kemiriyor berranurcum eymenişn gelişimi iyi demiş dr kafana takma sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil kendinize ve bebeişlere iyi bakın aeo......

11. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Kilo sorunumuz var bizimde:S yaninda hic birsey yememeye calisiyoruz ama yinede fayda etmiyo surekli bisiler yemek icin inatlasiyo agliyo gobek kocaman popo kocaman:S Disarda kilolu cocuklari gorunce dahada bi kotu oluyorum ya Metede boyle olursa diye:((

12. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar nasılsınız nerelerdesınız anlıyorum bebısler coook hareketlı degılmı?
    8.dişimizde cıktı hızla devam edıyor cıkmaya.....asırı hareketlı ve cok cabuk sıkılıyor herseyden ısı gucu bırakıp asya hanımla ılgılenıyorum bende zaten hava soguk cıkamıyoruz ama yazı dortgozle beklıyorum ınanın en azından enerjısını benım uzerımde denemez:)
    gecelerı cok mızmız aglayarak uyanıyor ama gozlerı kapalı sureklı kalkıyoruz gece tekrar salla uyut derken pestılım cıkıyor ıyıce gergın oldum bende gun ıcınde yorulup uykuyu alamayınca sıkıntı yaratıyor.....sızler nasılsınız bebısler nasıl?dogumgunlerımızde yaklastı kızlar duusndukce heyecanlanıyorum valla......arada gırın yazın kızlar haber alalım bırbırımızden....nerelerdesınız papatyam,nurcum,lale,carızma,emıne,unforgıven.....e hadı kızlarrrrrrr.....

13. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    slm canım evet aynen eymende çok hareketli bi an yalnız bırakamıyorum ancak uyuduğu zaman ancak girebiliyorum buraya maşallah 8. dişiniz çıkıyorr demek eymende sadece 2 tane alttadiş var siz bizi geçmişsiniz hahaha gece ağlıyarak uyanmasının sebebi kesin diştendir canım ee sende onla beraber gece uyanıksın tabi uykuyu alamayınca gergin olursun inş geçicidir bu uyku sorunu çokçabuk sıkılma huyu eymendede var ne yapacağuımı şaşırıyorum bu arada yemek seçmeye başladı herşeyi yemiyor yesede öylesine galiba 3. diş geliyor bizimde evet ya doğum günleri yaklaşıyor bnde çok heyecanlanıyorum çok güzel bir duygu annelik çok şükür bu duyguyu Rabbim bizlere yaşattı öptük asyayı aeo....

14. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar.....nasılsınız artık kımse gırmıyor!!!!!
    bugun ılk yılbaşımız bebıslerımızle.....babamız calısıyor,aılemde yok artık burda.....bugunu asyamla tek basımıza gecırecegız allahım ıyıkı onu bana vermıs.....2011 yılı ıyı gecmedı benım ıcın hem gözyası döktüm aılemde saglık sorunları sebebıyle ama 2011 yılının en guzel olayı kızımın dogumuydu.....ıyı dogmus ıyıkı benımle.....
    herkse yenı yılda bebıslerıyle saglıklı mutlu bır yıl dılıyorum.....hoscakalın

15. ^Gri Melek^

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Kucucuk bebekti kocaman canavar oldu bi anda:(( Butun evi dokup saciyo girmedigi yer kalmiyo onun pesinde kosmaktan iyice zayifladim:( Bu cumartesi sunnet olucak dusup kendine zarar vermesin diye nasil yirtinicam kimbilir..

Şubat 'ta anne olacağım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande anne olacakmış

Hande anne olacakmış

sevgilisi Kadir Doğulu ile birlikte olan şarkıcı sivridilli Hande Yener sevgilisinden çocuk sahibi olmak isteğini açıkladı..... 'KADİR'DEN ÇOCUK DOĞURACAĞIM' POP MÜZİĞİN BAŞARILI İSMİ HANDE YENER ÖZEL HAYATTAN İŞE, GEÇMİŞTEN BUGÜNE KANAL 1 HEY CANLI PROGRAMINA İDDİALI AÇIKLAMALARDA BULUNDU... Hande Yener konu aşka geldiğinde ise geçmişte yaptığı evliliğe değinerek. 'Keşke hiç boşanmasaydım'...
  2. Şubat 2010 Anneleri

Şubat 2010 Anneleri

9 Şubat 2010 annesiyim Diğer anneleri de bekliyorum.
  3. 2012 Şubat Ayı 29 Gün olacak Melekler

2012 Şubat Ayı 29 Gün olacak Melekler

2012 şubat ayı takvimi 2012 şubat ayı kaç gün olacak diye merak edenler sizleri buraya alalım Bilindiği üzere Şubat ayı 28 gün çeker Melek'lerim. Zira 2012 yılında Şubat ayı 29 gün olacak:) Neden diye merak edenler, buyrun, bu makalemizde sizlere detaylı nedenlerini açıkladık Melek'lerim:A Şubat ayı normalde 28 gün çeker fakat eğer o yıl 4′ün katı ise 29 gün çeker. Mesela 2008 yılında...
  4. Şubat 2012 anneleri buraya

Şubat 2012 anneleri buraya

Oğluşumu 03 Şubatta kollarıma alacağım inşallah. Adınıda Çağrıbey koyduk.. Kalbini dinledim dün. Nasıl güzel bir duygu anlatamam. Rabbim tüm anne olmak isteyen meleklerimizin dualarını kabul etsin. Eşim kıskançlık sendromunu atlatamadı hala.. Çocuk doğunca düzelir diyorlar.. Ben mutluyum. Artık bebeğim benimle. Artık hareketlerini daha iyi hissediyorum. Yüksek müziği sevmiyor mesela. 7...
  5. 2013 şubat anneleri

2013 şubat anneleri

slm arkadaslar yenı uyeyımm 5 haftalık hamıleyım Allah ızın verırse de subat ayında dogum yapıcam.. yasadıgımız butun tatlı acı guzel sıkıntılı durumları doguma kadar paylasalım ısterım.. umarım onumuzdekı 8 ay boyunca guzel bır arkadaslık ve deneyımlı bırer anne oluruz yorumlarınızı beklıyorum :bathbaby:

Sayfayı Paylaş