Şubat 'ta anne olacağım:)

Konu, 'Şubat Ayı Anneleri' kısmında daffodil tarafından paylaşıldı.

1. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    herkese merhaba. nasılsınız kızlar, yavrular nasıl? çok uzun zaman oldu. biz de büyüdük sanki artık:) 4 dişimiz var yürüyoruz 2 aydır, heceliyoruz, full yaramazlık modundayız. tam 13 aylık olduk bu arada. öyle afacan bi çocuk oldu ki doğa... görseniz kız çocuğu demeye bin şahit lazım eli havada, sürekli çarparım ha modunda:) geçen hafta bronşit atlattık tam toparlanıyoruz derken, dişlerin büyümesi sebebiyle grip enfeksiyonumuz başladı yine. süzüldü gitti yavrum. ama herşeye rağmen yaramazlığa devam tabii:) sizde ne var ne yok nasıl gidiyo miniklerle hayat? 2.leri yapma planlarınız var mı? benim hiç niyetim yok valla:) allah olanlara sağlık versin. hepinizi çok öpüyorum...

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Selam kizlar,
    buraya ugramak bi türlü firsat olmadi, face daha kolayima gidiyo sanki, allahtan lale hatirlattida bende gireyim dedim. miyasem gyet iyi 6 disimiz var 12 aylikken bagimsiz yürümeye basladi ve tabi hepinizinki gibi cok yaramaz yerinde durmuyo =)
    ama bizim bi farkimiz var................... kizim 3 hafta snra abla oluyo :D:D 36+3 olduk oglum yolda =) hamislik haberini alinca sok oldum hic beklemiyodum istemiyodumda aslinda arka arkaya..bizden simdilik bukadar kendinize ve bebeklerinize iyi bakin daha cok ugramaya caliscam tabi dogumdan snra bu nekadar mümkün olur bilemem

3. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    masallah dogaya canım gecmıs olsun o hastalıgı9 bızde atlattık cok sukur ıyı sımdı dıkkat et terlemesıne sıcaklıgına.....asya daha yurumuyor ama adım atıyor desteksız 4 5 adım yanı ınsallah bır aya kadar yurur cok agresıf aynen bızımnkıde sureklı hırcın ve ıstedıgı olmayınca kıyametı koparıyor....ıkıncı konusuna gelınce babamız ıstıyor asma ben hala toparlanamadım psıkolojık olarak yanı oyuzden allah vermezse dusunmuyorum bıkac sene allahım kızlarımıza saglık versın....

unforgiven bunu beğendi.
  4. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle okuyunca tahmın etmıstım dıye gecırdım ıcımden carızmacım saglıkla gelsın oglusun ınsallah tebrık ederım.....saglıkla hayırlıısyla dogum yapmanı dılerım.....

CaRiZmA bunu beğendi.
  5. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    canım çok sevindim senin adına tebrik ederim umarım sağ salim kucağına alırsın oğluşunu. benim eşim de planlamış seneye kızıma kardeş yapacakmış. sanki kendi doğuracak :) ben şimdilik düşünmüyorum düşünürsem de kızım 4 5 yaşına geldikten sonra belki. çünkü burada yalnızım ve tek başına çocuk büyütmek çok zor. gözüm fena halde korktu o yüzden. allah olanlara sağlık versin.

CaRiZmA bunu beğendi.
  6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Amin tskler kizlar, unforgiven benim annem ynaimda allahtan herzaman olmasada ihtiyacim oldugunda yanimda olacagindan eminim o yönden az biraz rahatim =)

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    19.03.2012de oglum merti saglikla kucagima aldim, bilginize =))

mrs m. bunu beğendi.
  8. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    gule gule buyutun canım

CaRiZmA bunu beğendi.
  9. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun cnm sağlıkla büyüsün paşan ne mutlu sana yaa ikisi birlikte büyücekler sonra rahat ediceksin :)kokla kuzucuklarını

10. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar nerelerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    bende hep bakıp çıkıyorum kimseler yazmıyo:(topiğimizi çok ihmal ettik bebeişler nasıl hepsini öpüyoruz paşamla
    buarada ikinciyi düşünenler varmı:):)carizma ne ii yaptı şimdi birlikte büyüyo kurabiyeler neyse hayırlı zamanda olsun inş aeolun

11. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Burdayim :pbende arada bakiyorum ama in cin top oynuyo =) miyase iyi sükür biraz zayifladi cok yemiyo yerindede durmuyo nasil kilo alsin =) mertimde iyi cok sükür biraz yoruyolar ama sagliklilarya o yeter. miyasenin 2 azi disi cikti bu arada biraz zorlandi ama gecti cok sükür ( simdilik) bizden simdilik bu kaa

12. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar nasılsınız?bende kımse ugramayınca bakıp cıkıyorum valla.....bızım hanımda ıstahsız son ıkı aydır agzına ne corba ne kahvaltı koymuyor valla.....asırı hareketlı meraklı ben topluyorum arkamı donup baktıgımda asya dagıtmıs:)
    azılarımız patladı bızımde halen devam diş cıkarmaya.....
    anne,baba,hayır,bıttı dıyor..
    evde yardımları da oluyor mesela bulasık makınasını beraber bosaltıyoruz,halıyı gırgırlıyor,altına yaptıgı zaman hadı kızım bez getır dıyorum getırıyor :)getır gotur ıslerını yapıyoruz yanı.....
    duzelmeyen tek seyımız uyku duzenı....gece uyanıyor hemde cıglık cıglıga.....nezaman duzelıyor bılmıyorum ama okadar yoruluyorum kı gece uykusu bozuk oldugunda sormayın...bu arada berranurcum suan aklımın ucundan gecmıyor ıkıncı cocuk en az 2 en cok 4 sene sonra sımdılık dusuncem yanı.....bızden de haberler bukadar kızlar.....

mrs m. bunu beğendi.
  13. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    ay benim kiz cok fena oldu ayakkabisini aliyo hadi adda diyo 2debir benim ayakkabilari giyiyo artik disini fircaliyo, kardesini öpüyo seviyo ayhhhhhhhh ciciiii diye =) 2 bebekle ilgilenmek zor ama güzelmis hala pisman olmus degilim =))

14. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    slm cici bebişler ve anneleri ya nerelerdesiniz hergün bakıyorum yeni bi not varmı die kimse yok:( sanırım bizim yaramazlar fırsat vermiyo bende anca yatınca bikaç dakika bakıp çıkıyorum özlüyorum sohbetlerimizi
    oğlum kocaman bi paşa oldu teyzeleri 5 gün sonra tam 17 aylık olucaz :)hala emiyoruz en sevdiğimiz valgeçemediğimiz tek şey :)ve diğer yemekler tam bi kabus yedirebilmek işkence oyüzden artık kesmeyi düşünüyorum ek gıdayla arası hiç düzelmedi sağlık olsun diyorum tabi ama işte vitamin alması gerek herşeyden biz atlaya zıplaya zorla yemek yiyoruz anlaycağınız çilpi gibi bi oğlum var zayıf ama full enerji dolu maaşallalh:)gece haşatım çıkmış şekilde yatağa gdiyorum.4 tane üstte 4 tane altta dişimiz var biraz yavaş ilerliyoruz diş konusunda.konuşma yok sadece eymence konuşuyo:)onuda işte anladığımız kadar hahahah bide dün bi baktım içerden mutfağa yanıma emekleye emekleye geliyo aayy bi güldüm yaa kendince oyun ulmuş emeklediği zamanları hatırlamyo tabi nasıl keyfilenmiş görmeliydiniz eller yerde pat pat geliyo şirin oğlum hmm çekyatlara sandalyeye çok rahat çıkıyoruz dikkat had safhada yani bizden böyle sizinkiler nasıllar konuşanlar varmı biz daha epey beklicez gibi neyse sağlık olsunda:) Rabbim korusun sağlık versin uzun ömürler versin hepimizinkine inş

geçmiş berat kandilinizde mübarek olsun buarada kızlar ben cmt kpss sınavına giriyorum ve sizlerden dua bekliyorum yazımı okuyunca bana da hayırlısıyla kaznamam için dua edin bende hayırlı bi öğretmen olaiblieyim inş

mrs m. bunu beğendi.
  15. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba kızlarrrrrr sizi gördüğüme sevindim, yazılarınızı yani :) özlüyorum valla... ama malesef çocuklar büyüdükçe hiç rahat vermiyorlar. o yüzden ben de çok gelemiyorum.

öncelikle berranurcum allah kpss sınavında yardımcın olsun, inşallahhhhh çoooookkk iyi geçer ve hayırlı bir öğretmen olursun. meslektaşımın mesleğe başladığını duymak beni çok sevindirir. gönlüne göre olsun canım.

carizma sana çok şaşırdım şimdi. benim haberim yoktu canım. 2. de olmuş allah analı-babalı büyütsün. belki de en iyisini sen yaptın, kim bilir? nasıl olsa çocuk bakmak yıpratıcı, sen aynı anda yıpranacaksın. biz ayrı ayrı daha zor. çalışmıyor olsam seneye ben de düşünebilirdim. kısmet bakalım.

tatlı cadım bizde de aynı durum... dağıtıp duruyor, bazen topluyor. getir götür de üstüne yok :)

sizin gibi ben de yemek konusunda sıkıntılıyım. eskiden iyi yerdi ama şimdi saçlarımı yoluyorum neredeyse. beni çok sinirlendiriyor, strese sokuyor ve acayip bağırıyorum. yanlış yapıyorum biliyorum ama hakim olamıyorum. çocok sevmek çok güzel ama bakmak çççooookkk zor. allah yardımcımız olsun. aslında yeseler ve uyusalar sorun yok, onun dışında eğlenceli oluyorlar.

hepinizi öpüyorum, kuzularınızı öpünnnn

Şubat 'ta anne olacağım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande anne olacakmış

Hande anne olacakmış

sevgilisi Kadir Doğulu ile birlikte olan şarkıcı sivridilli Hande Yener sevgilisinden çocuk sahibi olmak isteğini açıkladı..... 'KADİR'DEN ÇOCUK DOĞURACAĞIM' POP MÜZİĞİN BAŞARILI İSMİ HANDE YENER ÖZEL HAYATTAN İŞE, GEÇMİŞTEN BUGÜNE KANAL 1 HEY CANLI PROGRAMINA İDDİALI AÇIKLAMALARDA BULUNDU... Hande Yener konu aşka geldiğinde ise geçmişte yaptığı evliliğe değinerek. 'Keşke hiç boşanmasaydım'...
  2. Şubat 2010 Anneleri

Şubat 2010 Anneleri

9 Şubat 2010 annesiyim Diğer anneleri de bekliyorum.
  3. 2012 Şubat Ayı 29 Gün olacak Melekler

2012 Şubat Ayı 29 Gün olacak Melekler

2012 şubat ayı takvimi 2012 şubat ayı kaç gün olacak diye merak edenler sizleri buraya alalım Bilindiği üzere Şubat ayı 28 gün çeker Melek'lerim. Zira 2012 yılında Şubat ayı 29 gün olacak:) Neden diye merak edenler, buyrun, bu makalemizde sizlere detaylı nedenlerini açıkladık Melek'lerim:A Şubat ayı normalde 28 gün çeker fakat eğer o yıl 4′ün katı ise 29 gün çeker. Mesela 2008 yılında...
  4. Şubat 2012 anneleri buraya

Şubat 2012 anneleri buraya

Oğluşumu 03 Şubatta kollarıma alacağım inşallah. Adınıda Çağrıbey koyduk.. Kalbini dinledim dün. Nasıl güzel bir duygu anlatamam. Rabbim tüm anne olmak isteyen meleklerimizin dualarını kabul etsin. Eşim kıskançlık sendromunu atlatamadı hala.. Çocuk doğunca düzelir diyorlar.. Ben mutluyum. Artık bebeğim benimle. Artık hareketlerini daha iyi hissediyorum. Yüksek müziği sevmiyor mesela. 7...
  5. 2013 şubat anneleri

2013 şubat anneleri

slm arkadaslar yenı uyeyımm 5 haftalık hamıleyım Allah ızın verırse de subat ayında dogum yapıcam.. yasadıgımız butun tatlı acı guzel sıkıntılı durumları doguma kadar paylasalım ısterım.. umarım onumuzdekı 8 ay boyunca guzel bır arkadaslık ve deneyımlı bırer anne oluruz yorumlarınızı beklıyorum :bathbaby:

Sayfayı Paylaş