Şubat 'ta anne olacağım:)

Konu, 'Şubat Ayı Anneleri' kısmında daffodil tarafından paylaşıldı.

1. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnm ya çok saol arkdaşım inş ii olur bakalım ilk oturum zorladı biraz ama eğitim fena değildi sanki uff baksana yine çalındı falan iddaları var sinir oluyorum ya neyse hayırlısı olsun inş
    elamı öp yerime aolun tatlım

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    inşallah iyi sonuç alırsın canım... ya malesef neler dönüyor bu sınavlarda bilemiyorum. umarım hak geçirmiyorlardır.

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    mrs m planli degildi ama iyikide oldu 2si bi arada büyür diyorum ama cidden cok zorlaniyorum herkes kayboldu ben 2 cocukla giriyorum sizler nerdesiniz huuu =)
    berranurcum buarada ins güzel sonuclar alirsin öptük sizi

4. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    berranur cum hakkında hayırlısı olsun inşallah canım
    bende fazla giremiyorum ailevi durumlar, doğa derken vakit koşturmaca geçiyor. eskinin mercimeği, şimdinin kurabiyesi kızım artık 21 aylık. bebeklikten neredeyse çıktı diyebilirim. kendi kararları, seçimleri, istekleri ve kocaman inadı herşeyden önce geliyor. istediği olmadığında ama anne ya ufff diye küsüp tavır yapıyor :) herşeye rağmen hala düz duvara tırmanmaya da devam ediyor tabii. sizin minikler nasıl kızlar? sağlıkları iyidir, herşey yolundadır umarım. 2.ye gelince ben istemiyorum ama eşim yalvarıyor. kazaya kurban gitmem an meselesi :) öpüyorum hepinizi...

5. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bende şubat doğumluyum ama kova burcuyum annem sevgililer gününde beni babama armağan etmiş eeee tabi o zamanlar sevgililer günü ne gezer

Şubat 'ta anne olacağım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande anne olacakmış

Hande anne olacakmış

sevgilisi Kadir Doğulu ile birlikte olan şarkıcı sivridilli Hande Yener sevgilisinden çocuk sahibi olmak isteğini açıkladı..... 'KADİR'DEN ÇOCUK DOĞURACAĞIM' POP MÜZİĞİN BAŞARILI İSMİ HANDE YENER ÖZEL HAYATTAN İŞE, GEÇMİŞTEN BUGÜNE KANAL 1 HEY CANLI PROGRAMINA İDDİALI AÇIKLAMALARDA BULUNDU... Hande Yener konu aşka geldiğinde ise geçmişte yaptığı evliliğe değinerek. 'Keşke hiç boşanmasaydım'...
  2. Şubat 2010 Anneleri

Şubat 2010 Anneleri

9 Şubat 2010 annesiyim Diğer anneleri de bekliyorum.
  3. 2012 Şubat Ayı 29 Gün olacak Melekler

2012 Şubat Ayı 29 Gün olacak Melekler

2012 şubat ayı takvimi 2012 şubat ayı kaç gün olacak diye merak edenler sizleri buraya alalım Bilindiği üzere Şubat ayı 28 gün çeker Melek'lerim. Zira 2012 yılında Şubat ayı 29 gün olacak:) Neden diye merak edenler, buyrun, bu makalemizde sizlere detaylı nedenlerini açıkladık Melek'lerim:A Şubat ayı normalde 28 gün çeker fakat eğer o yıl 4′ün katı ise 29 gün çeker. Mesela 2008 yılında...
  4. Şubat 2012 anneleri buraya

Şubat 2012 anneleri buraya

Oğluşumu 03 Şubatta kollarıma alacağım inşallah. Adınıda Çağrıbey koyduk.. Kalbini dinledim dün. Nasıl güzel bir duygu anlatamam. Rabbim tüm anne olmak isteyen meleklerimizin dualarını kabul etsin. Eşim kıskançlık sendromunu atlatamadı hala.. Çocuk doğunca düzelir diyorlar.. Ben mutluyum. Artık bebeğim benimle. Artık hareketlerini daha iyi hissediyorum. Yüksek müziği sevmiyor mesela. 7...
  5. 2013 şubat anneleri

2013 şubat anneleri

slm arkadaslar yenı uyeyımm 5 haftalık hamıleyım Allah ızın verırse de subat ayında dogum yapıcam.. yasadıgımız butun tatlı acı guzel sıkıntılı durumları doguma kadar paylasalım ısterım.. umarım onumuzdekı 8 ay boyunca guzel bır arkadaslık ve deneyımlı bırer anne oluruz yorumlarınızı beklıyorum :bathbaby:

Sayfayı Paylaş