Şubat 'ta anne olacağım:)

selam kızlar evımıze geldık bız....asyacım evıne geldı....28.01.2011 saat öglen 11.25 de 3.80 gr,50 cm uzunlugunda dunyaya geldı asya.....
suan tek sıkıntımız sütüm yok gelmıyor....ama kızım hırsla alıyor sagolsun aferın ona ınsallah gelıcek allahın ıznıyle süt fabrıkam calıscak......bızden haberler sımdılık bukadar en kısa zamanda ayrıntılı halıyle yazarım.....darısı dıger arkadaslarıma.....

cnm maşllah asya bebeğe inş sütünde gelir beslenir güzel kızın sağlıkla büyüt darısı bize ben daffodil papatyam eminegelin kaldı ama sanırım emine de doğurmuştur girmediğine göre
uff en son ben mi olcam yanlız başıma kalcam beni bırakmayyın olurmu desteğinize ihtiyacım var
buarada doğum hikayeni bekliyorum vnm

AaAa Kıs sendemi doğurdun maşallah maşallah:nazar: Allah analı babalı büyütbüt canım:)

Şubat annelerinin bebişleri acele ederek ocak bebişleri oldular hadi bakalım darısı diğer hamişlerimize :)

Cok sevindim canim Allah uzun omur saglik mutluluk versin..Bir omur sana bagislasin insallah...Sutun zaten 3 gunde falan ancak gelir..sen emzirmeye devam et..

annaaaa ilk bendim, galiba en sona kalcam :)) (dogum tarihi bugün, ama tik yok :))

tatli cadim hayirli dogumlar, allah yardimcin olsun... sag saglim gelsin asya hanim insallah... ilk firsatta yaz, bizi merakta birakma... ayy cok heycanlandim yaa... eminim bu gün hic gecmezz...
(insallah bende bugün dogururum:))

Canımmm inanamıyorummmm

Rabbim sana hayırlı doğumlar nasip etsin inşallahhhhhhhhh, allah yar ve yardımcın olsun tatlım. Hadi ne güzel kavuşuyorsun asyana :)
Dualarım seninle.

hello kizlar, pazartesi günü normal dogumla canim kizim miyasem nilim herbiseyim aramiza katildi, zayif dediler ama
3460 gr olarak dogdu kizcem :)
simdi kizimla evdeyiz emiyo uyuyo, simdilik cok uslu bi kiz insallah huy degismez :D
simdilik bukadar kizlar biz kacar öptük sizi
sagolun kızlarrrr tekrar.....carızmacım valla ılk bombayı ben patlattım dıye dusunmutsum ama senden geldı......
masallah kızlarımıza......erkeklerımıze.....
hadı bakalım darısı unforgıven,daffodıl,emıne,berranur 'a......

tatlıcadım bnasılsın cnm doğumunu anlatsana çok sancın oldumu nasıl oldu genel anestezimi yoksa spinal mi:)ayyy merak ediyom ben

tatlıcadım tekrar tebrik ederim canım.allah ahalı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.bende allah kısmet ederse pazartesi sabah prensimi kucağıma alacağım.cuma çatı muayenem yapıldı.benim pek iyi geçmedi.normal doğumdan çok tırstım.drum sezeryanı uygun gördü.pazartesi sabah büyük ihtimalle genel anesteziyle doğum olacak.nurcum seni korkutmak istemem galiba ben çatı muayenesinde kendimi çok kastım.böyle oluncada drumla sezeryana karar verdik.kişiden kişiye değişiyo yani.dualarınızı bekliyorum kızlar.rabbim hepimize(nur,unforgiven,papatyam) hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah :)daha sonra ayrıntıları oğluşumla yazarız inşallah...

carizma, tatli cadim, lale... teprikler,,, cok sevindim hepinizin adina...masallah masallahhh

banada bugün (hic istemiyorum ama) suni sanci vercekler bu gece veya yarin bizim kizda geliyor... gecen hafta dogsun diyordum, i$ ciddiye binince biraz daha dursun diyorum :))

tatlıcadım tekrar tebrik ederim canım.allah ahalı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.bende allah kısmet ederse pazartesi sabah prensimi kucağıma alacağım.cuma çatı muayenem yapıldı.benim pek iyi geçmedi.normal doğumdan çok tırstım.drum sezeryanı uygun gördü.pazartesi sabah büyük ihtimalle genel anesteziyle doğum olacak.nurcum seni korkutmak istemem galiba ben çatı muayenesinde kendimi çok kastım.böyle oluncada drumla sezeryana karar verdik.kişiden kişiye değişiyo yani.dualarınızı bekliyorum kızlar.rabbim hepimize(nur,unforgiven,papatyam) hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah :)daha sonra ayrıntıları oğluşumla yazarız inşallah...
sagol canım ınsallah rahatca atlatırsın bu olayı.....allah yardımcın olsun....

Geri