Şubat 'ta anne olacağım:)

alinti yaptim gitti iyi mi :D:D bööle cvp vercem valla artik

benim kiz emzik almiyo hiiiiccc almadi, bende böyle memnunum ilerde biraktirma derdi olmicak =)))
benim kizim kuduruyo dönmeye basladi ya artik yere yorgan serecem bu gidisle sirtüsü koyuyorum 5 dk snra yüzüstü dönüyo sonra kendide saskin saskin etrafa bakiyo :hhh:

bu aralar iyiyiz cok sükür biraz az mama icmeye basladi hava sick ondandir diye düsünüyorum ek gidaya 2 gün önce basladik dr tavsiyesi ile patates püresine basladik günde 4-5 kasik fln ek gidaya basladigimizdan beri kakasida düzene girdi günde bi defa yapiyo önceden 4-5 gün yapmiyodu.. bizden simdilik bukadar öptük sizi kizim uyudu bende yatem =)

merhaba kızlar.ben de şubatta anne olacağım allah nasip ederse.hala şoktatım.evliliğimin 5. yılına gireceğim.
Gozun aydin canim Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin:)
Evet yaaa çok hoşsun Lalem dur önce bir hamile olup olmadığım ortaya çıksın hahaha
Gökçe gelecek diyorusn :D
himmmm icinden kiz geciyo yani :)))) hadi bakalim Gonlundeki neyse o olsun Gokce de guzel isim:)

sagol canım ek gıdaya doktorumuz bır ay daha bekleyelım dedı bende sımdılık beklemedeyım.....

sagol evet yaaaa hemde ne fena......kök sokturcekler bıze....

sagol canım bende beklıyorum bu ayı dolduralım da artık yavas yavas gecerrız....

evet canım verıyorum ben emzık emen coocugu oldum olsası cok severım...1 aylıkken alıstırdım hala da cop cop emıyor cok da tatlı gorunuyor sıpam.....

canım ılaclardan yada havalardan gecıkme olmus olabılır kı ınsallah gecıkmenın nedenı bebektır...akıntına bak canım kremsı katı mı sulu mu?ona dıkkat et benımkı hafıf katı gıbıydı ve kremsıydı ordan anlamıstım ınsallah melegın gelmıstır canım ınsallah...gelısmelerı burdan da yaz olurmu?

canım bende veriyorum ama biraz azvermek istiyorum sen hangi marka kullanıyosun bize nuk iyi dediler bide 0-6 ay olarak gidiyor ama kullanım süresi 3 aymış doğrumu acaba evet çok tatlı oluyolar bazende bi fırlatıyor emziği hahaha

Geri