Şubat 'ta anne olacağım:)

kızlar bu bebişler çok fena olmaya başladı resmen bana kızıyor bazen çok şaşırıyorum bu aralar herşeyi yakalamaya çalışıyor elleriyle üstünü çekiştiriyor emzirirkende saçımı çekiyor yaramaz bide yatmaktan hoşlanmıyor bizim herif ille gezecek kucakta elleriyle kavga ediyor ooo daha neler neler sizin bebişler ne yaramazlıklar yapıyor öptüm bebişlerinizi......

al benimkende okadar :) benimki cok numaraci oldu son bi haftadir... yatagina yatirdimmi resmen aglama numarasi yapiyor. ama ya$ falan yok, yanina gittimide gülmeye basliyor :) altini actimmi ayaklarini tepe tepe kaciyor :) ayaksiz birsey giydirdimmi, nasil yapiyor bilmiyorum ama coraplari cikariyor, sonrada siritiyor :) daha neler neler... $imarmalar basliyor artik galiba :) Tüm bebislere MASALLAHHHH

Yaptırladım canım, dün idrar yaptım yine negatif çıkınca biraz daha beklemeye karar verdim ..

Insallah positiffffff cikarrrr, insallahh insallahhhhh

ay kizlar gecen benim bebeklik videomu actik, Kizimin bana benzedigini biliyordum ama birebir oldugunu bilmiyordum :) ayni yaaa resmenn, kardesimde odaya girdi, bunu ne zaman cektiniz dedi, kizim sandi :)

al benimkende okadar :) benimki cok numaraci oldu son bi haftadir... yatagina yatirdimmi resmen aglama numarasi yapiyor. ama ya$ falan yok, yanina gittimide gülmeye basliyor :) altini actimmi ayaklarini tepe tepe kaciyor :) ayaksiz birsey giydirdimmi, nasil yapiyor bilmiyorum ama coraplari cikariyor, sonrada siritiyor :) daha neler neler... $imarmalar basliyor artik galiba :) Tüm bebislere MASALLAHHHH

Insallah positiffffff cikarrrr, insallahh insallahhhhh

İnşallah eminem inşallah perşembe günü kan testini yaptırıcam ve cuma dr gidicem randevumu aldım..

merhaba kızlar.ben de şubatta anne olacağım allah nasip ederse.hala şoktatım.evliliğimin 5. yılına gireceğim.
gözün aydin allah kucagin aalmayi nasip etsin cnm
yahu berranur nerelerdesin yaaaa özlettin kendini aman Allah korusun yoksa eymenmi hasta beni merakta koyma canım
yok cnm ikiside iyi :D:D kizz berranur yazda rahatlasin millet aaaaa :p
Yaptırladım canım, dün idrar yaptım yine negatif çıkınca biraz daha beklemeye karar verdim ..
insallah pozitif cikar cnm dualarim seninle
ay kizlar gecen benim bebeklik videomu actik, Kizimin bana benzedigini biliyordum ama birebir oldugunu bilmiyordum :) ayni yaaa resmenn, kardesimde odaya girdi, bunu ne zaman cektiniz dedi, kizim sandi :)

aynen benimkide öyle annesi ve büyük dayisinin kopyasi resmen :D:D

tünaydin kizlar, kizimla gecen disari cikari ciktik tepinip durdu sonunda ayaklarini sepetten disari cikardi öyle kaldi ay cok komik göründü gelen giden bakip bakip güldü :hhh:
bide benim kiz iyice sarkiya alisti ya bana sarki söyleyin yada konusun diyo aradada bebegi aliyo eline onunla konusuyo kesintisiz :hhh:

canlarım çok ihmal ettim ben burayı ya özürr:(
çok şükür papatyam iiz tatlım bnm saol merak etmişsin nezmandır bakamadım
10 gün sonra 4.ayımızı dolduruyozz yani artık dolu dolu 4 aylık oluyoruz inş:):) kızlar sormayın bub eişller çok nazlı ve çok şımarık hihihihi bizimkide numaradan ağlamayı öğrenmiş yatağa yatınca mızır mızır sonra salla salal anca uyuyo halbuki gözlerinden uyku akıyo ya bi bebek sabah 6da kalkar öğlen 2ye kadar uyumazmı :)neyseki akşam uykularımız düzenli en öenmlisisde o galiba ama işte sağlıklı olsunalrda kuzuşlar

selam kızlar nasılsınz?bız ıyıyız cok sukur yuvarlanıp gıdıyoruz asya hanımla....sık gıremıyorum eskısı gıbı 4 aylık olduk cok sukur....damaklarımız kasınıyor ve sureklı köpüklüyuz doktora goturdum damakları sertlesmıs dedı yakında dıs cıkarsa sasırımıcam yanı gercı ıkı ayı bulurmus cıkması...paptyam sen sormussun galıba emzıkte nuk kullanıyorum 4ayda ıkncı emzıgımız ama suanda eskısı gıbı cok almıyor emzıgı arada alıyor uykuya dalmadan sonra atıyor.....gunduz bazen ıkı saat bazen dort saat uyuyor gecede ıkı kere falan kalkıyor....artık oyuncak vaktı geldı renklı objelerden olusan seslı oyuncak alıcaz baabmızla bıkac gun sonra.....aynada bakıyor kendene guluyor sıpam...konustukca tepkı verıyor cok hosuma gıdıyor....öptum sızlerıde bebıslerıde.....

Emine gelinim buraya yaz demiştin yazıyorum...
Sabah sağlık ocağına gittim, salak hemşire damarımı bulamadı elimin üstünden aldı ve balon gibi şişti damarım ve çok acıyor şu anda :(((
Aile hekimimiz sağlık ocaklarında gebelik testinin yapılmadığını söyledi, ama hemşire hanıma söyle idrar baksın dedi, ben yaptım çıkmıyor dedim, olsun bide hemşire hanım baksın dedi, neyse yaptık işte çiş+bardak muhabbeti, ama yine çıkmadı, dr.umuz bir iki gün daha bekleyin p.tesi doğumevine gidip kan verin orda bakabilirler dedi, adetimin gecikmesine çok sevindi, eşimi falan iyi tanıyorda, bebek istediğimizi de biliyor yani... :) Yaptırın mutlaka haber verin dediler hemşire ile ikisi.. Hemşire hanım kendine dikkat et dedi, ayaklarını sıcak tut, kendini zorlama bu ara eşinle ilişkiye de girirsen yine zorlama kendini düşüğe neden olur dedi...
İşte böyle kızlar napcam bilmiyorum, geçen hafta özelde yaptırdım 35 TL verdim valla veremiycem yine o kadar, bekliyim mi napim bilemiyoum, haa dr.da dedi geç dölenme olabilir diye...
smi%20(11).gif
O yüzden p.tesi daha uygun olacak sanırım...

Ben dayanamadım ve acile gittik dr kan testi yaptırdı ama gebe değilim sonuç 1,5 çıktı...

üzülme cnm bidahaki aya insallah, gecikme streslede alakali oluyo bak hep kendimden misal veririm okadar bekledim hic hemde hiiiiiccccc ummadigim ayda hamis kaldim (hele o ay buz patenine gittim, lunaparkta aklina gelmeyen seylere bindim kan bagisi yaptim ohooooooo :D:D ) insallah en kisa sürede sende hamis kalirsin ve bebegini kucagina alirsin

Geri